8 груд. 2017

Конкурс малюнків "Символи моєї Держави"

У рамках місячника Морально-правового виховання на цьому тижні у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Символи моєї Держави". Юні художники виявили неабияку старанність.
6 груд. 2017

Книжкова виставка

До Дня Збройних сил України завідувачем бібліотеки було створено книжкову виставку.
5 груд. 2017

День волонтера

Вчителі та учні нашої школи сьогодні 5 грудня, у Всесвітній день волонтера та напередодні Дня Збройних сил України взяли активну участь у приготуванні подарунків для наших вояків на схід. Діти із задоволенням створювали листівки, робили поробки, писали листи нашим захисникам.
4 груд. 2017

Урок мужності

Сьогодні в нашій школі відбулася зустріч, присвячена Дню збройних сил України.
1 груд. 2017

Книжкова виставка "Країна прав та обов'язків"

У рамках Місячника правового виховання завідувачем бібліотеки було створено книжкову виставку
1 груд. 2017

"Казки світ чарівний"

На цьому тижні у рамках Місячника української писемності та мови було проведено конкурс інсценізації української народної казки "Казки світ чарівний"
17 лист. 2017

Усний журнал "Моя Вітчизна - Україна"

Сьогодні учнями 3-4 класів було проведено усний журнал "Моя Вітчизна - Україна"
10 лист. 2017

Привітання з Днем народження

Сьогодні учні нашої школи привітали ветерана Бодашка Василя Савелійовича з Днем народження.
9 лист. 2017

Конкурс віршів "Мудрість народна"

У рамка місячника писемності та мови у нашій школі було проведено конкурс віршів (про Батьківщину, рідний край) «Мудрість народна».
7 лист. 2017

Виставка в шкільній бібліотеці

До Дня української писемності та мови завідувачем шкільної бібліотеки було створено книжкову виставку.