19 черв. 2017

Третій тиждень табору

На цьому тижні були проведені такі дні: "День Бантиків та Капелюшків", "День Жахів", "День Патріота", "День Закриття". Крім того, була організована екскурсія до бібліотеки Чижевського.
12 черв. 2017

Другий тиждень табору

На цьому тижні були проведені такі дні: "День зачісок", "День талантів", "День Спорту", "День Хлопчиків", "День дівчаток". Крім того, були проведені екскурсії до кінологів та іподрому "Княжий двір".
6 черв. 2017

Перший тиждень табору

На першому тижні були такі дні:"День знайомств", "День Відкриття", "День Казки", "День Здоров`я", "День Музики". Були організовані такі екскурсії в поліцейський відділок і до Льотної Академії.
2 черв. 2017

День Відкриття

До літнього оздоровчого закладу "Дружба" приїхали аніматори з розважальною програмою. Діти були в захваті!
1 черв. 2017

У школі пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт нового етапу життя.

Гучні оплески, сльози радості та багато квітів. Саме так святкували останній дзвоник у школі. Урочистій події раділи як учні 1-3 класів , так і випускники, учні 4-х класів.
26 трав. 2017

Загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці"

Кожного року у нашій школі проходить загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці". Цей рік не став винятком. 26 травня учні отримали нагороди у 8 номінаціях учнівського рейтингу та були нагородженні грамотами за перемоги у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах.
18 трав. 2017

Парад вишиванок

Вишиванку одягай - Україну кохай!
9 трав. 2017

День Перемоги

Сьогодні вчителі та учні нашої школи приймали участь у селищних заходах до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
5 трав. 2017

Привітання з Днем Перемоги

В рамках обласної акції "Зірка пам'яті" учні нашої школи привітали ветеранів з Днем пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій в війні.
5 трав. 2017

Конкурс віршів приурочених до Дня перемоги над нацизмом

Сьогодні в нашій школі було проведено конкурс читців віршів про День перемоги над нацизмом. Участь приймали учні 1- 4 класів.