20 лист. 2018

Зустріч з лейтенантом поліції.

Бесіда " Моя безпека"
18 лист. 2018

Пожежа - біда для всіх.

В рамках Тижня пожежної безпеки для учнів 1-В класу було проведено захід " Пожежа - біда для всіх".
16 лист. 2018

В рамках Тижня пожежної безпеки.

Учні 4-А класу створили колаж " Пожежна безпека"
15 лист. 2018

В рамках Тижня пожежної безпеки.

В рамках Тижня пожежної безпеки проведено конкурс малюнків
14 лист. 2018

До Дня української писемності та мови

учні нашого класу прийняли участь у конкурсі читців віршів "Живи, рідна мово, у серці народу".
14 лист. 2018

Слово рідне, мово рідна... Місячник української писемності та мови.

Написання диктанту "Рідна мова", заучування висловів українських поетів, письменників про мову, інтерв'ю " Моє слово про мову", конкурс на краще читання віршів про мову та участь у загальношкільному конкурсі.
13 лист. 2018

Відкритий урок

У рамках Місячника педмайстерності 13 листопада в школі пройшов День відкритих дверей для педагогів ЗОШ ІІ - ІІІ ст. №10 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області, які викладатимуть у 2019/2020 навчальному році у 5 - х класах. Випускники ЗОШ І ст. № 37 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області презентували свої уміння, рівень формування компетентностей. Щорічний Місячник педагогічної майстерності розпочався уроком математики в 4-А класі «Одиниці вимірювання маси. Перетворення одиниць вимірювання маси. Задачі, що розв’язуються за допомогою відношення». Диференціація навчання та індивідуальний особистісно зорієнтований підхід: робота в групах, парах, тестові завдання; ІКТ, інтерактивні завдання "learning Apps.org" тощо. І все це з абсолютним дотриманням методичних та дидактичних вимог до початкового навчання. Учні демонструють належний рівень формування ключових та предметних компетентностей.
13 лист. 2018

Місячника педмайстерності

12 лист. 2018

Конкурс віршів

Учні 4- А класу прийняли участь в конкурсі віршів "Поетичний рушник". Дякуємо бібліотекарю школи Іщенко Т.Л. за організацію та проведення.
12 лист. 2018

Шкільний конкурс читців віршів про рідну мову.

12 листопада в нашій школі відбувся конкурс читців віршів "Поетичний рушник". Учні нашого класу взяли участь у цьому конкурсі.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg