3 вер. 2018

Красивий, щедрий рідний край І мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай Усе, що зветься Україна.

Саме перший урок про рідний край, про землю батьків і видатних людей, які прославили Батьківщину.
3 вер. 2018

Україна - моя Батьківщина

Перший урок нового навчального року був присвячений Україні.

Свято Першого Дзвоника

Сьогодні 1 вересня – свято, яке залишається в пам’яті кожної людини. Звичайно, у кожного назавжди закарбовується щось своє: хтось і через багато років з теплотою згадує свою першу вчительку, хтось – свій останній «перший дзвоник» у випускному класі, а когось схвилювало свято, на яке він відвів свою дитину. У будь-якому випадку День знань – свято всенародне, адже тільки завдяки знанням людство досягло того рівня розвитку, який є зараз. Тож зі святом вас!

День знань

Сьогодні 1 вересня - День Знань. Вітаю всіх Вас з цим визначеним днем. Зберігайте дитячу спрагу до знань та допитливість. Успіхів Вам у навчанні, мої четвертокласники.

День знань

1 вер. 2018

Здрастуй, вересень, світлий вересень!

Перший день барвистої осені зустрів учнів 2-Б класу незабутнім святом "Перше вересня - чудово! Перше вересня - це клас"

Ми вже четвертокласники!

Непомітно пролетіло тепле літо. Закінчились канікули. І ми знову раді бачити одне одного у школі здоровими, змужнілими, веселими, вродливими та усміхненими.
1 вер. 2018

1 вересня - чудово, 1 вересня - це клас!

Нетрадиційно в школі пройло свято зустрічі після літніх канікул.

1 вересня - День Знань

Ой , велике свято в нас Ми пішли у перший клас!

1 Вересня - День Знань

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg