26 лист. 2018

Україна - це єдина наша рідна Батьківщина.

Учні 2-Б класу взяли участь у конкурсі малюнків "Я малюю Україну"
23 лист. 2018

Урок-пам'яті

23 листопада в 4-А класі було проведено урок-пам'яті "З присвятою замордованим голодом..." та долучились до Міжнародної акції "Запалімо свічку пам'яті"
22 лист. 2018

Знай наших! Протягом місяця учениця 2-Б класу Федотова Катерина прийняла участь у шести музичних конкурсах різного рівня,три з яких - міжнародні.

Зайняла п'ять перших місць і одне друге. А це її нагороди. Так тримати!
21 лист. 2018

День Гідності та Свободи

21 листапада в 4-А класі було проведено годину-спілкування до Дня Гідності та Свободи. Учні переглянули презентацію, відео де мали можливість замислитись над багатостраждальною долею Батьківщини. Всім було запропоновано взяти участь у створенні своєрідної інсталяції "Герої не вмирають"
21 лист. 2018

"Будь видимим"

Учні 4-А класу долучились до проекту "Будь видимим". Дякуємо волонтеру Ліщині Анні Григорівні. Тепер кожен учень матиме на одязі світловідбиваючий елемент.
18 лист. 2018

Пожежа - біда для всіх.

В рамках Тижня пожежної безпеки для учнів 1-В класу було проведено захід " Пожежа - біда для всіх".
16 лист. 2018

В рамках Тижня пожежної безпеки.

Учні 4-А класу створили колаж " Пожежна безпека"
15 лист. 2018

В рамках Тижня пожежної безпеки.

В рамках Тижня пожежної безпеки проведено конкурс малюнків
14 лист. 2018

Слово рідне, мово рідна... Місячник української писемності та мови.

Написання диктанту "Рідна мова", заучування висловів українських поетів, письменників про мову, інтерв'ю " Моє слово про мову", конкурс на краще читання віршів про мову та участь у загальношкільному конкурсі.
13 лист. 2018

Відкритий урок

У рамках Місячника педмайстерності 13 листопада в школі пройшов День відкритих дверей для педагогів ЗОШ ІІ - ІІІ ст. №10 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області, які викладатимуть у 2019/2020 навчальному році у 5 - х класах. Випускники ЗОШ І ст. № 37 Кіровоградської міської ради Кірововоградської області презентували свої уміння, рівень формування компетентностей. Щорічний Місячник педагогічної майстерності розпочався уроком математики в 4-А класі «Одиниці вимірювання маси. Перетворення одиниць вимірювання маси. Задачі, що розв’язуються за допомогою відношення». Диференціація навчання та індивідуальний особистісно зорієнтований підхід: робота в групах, парах, тестові завдання; ІКТ, інтерактивні завдання "learning Apps.org" тощо. І все це з абсолютним дотриманням методичних та дидактичних вимог до початкового навчання. Учні демонструють належний рівень формування ключових та предметних компетентностей.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg