День Соборності України.

22 січня українці відзначають важливе національне свято – День соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено так званий Акт злуки – акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Учні 4-Б класу зрозуміли, що в наш час з вірою в серці, з великим напруженням сил нам потрібно підняти нашу державу, об’єднати й відродити нашу Україну.
22 січ. 2020

22 січня - День Соборності України.

З метою формування національної свідомості та виховання в учнів почуття патріотизму, в 1-А класі, проведено урок до Дня Соборності України.
22 січ. 2020

Сьогодні у нашій державі традиційно відзначають День Соборності України.

Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні дітей. Учні 4-В класу підготували історичну довідку про це свято, переглянули відео та прослухали цікаві факти про Україну.

День соборності України

21 січ. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему "Здоров'я дітей - здоров'я нації"

В рамках тижня "Здоров'я дітей - здоров'я нації" в 4-Б класі пройшов тренінг "Стежинками здоров'я"
17 січ. 2020

Тренінг "Надання першої домедичної допомоги"

Учні 4-Б класу дізнались, як діяти, коли з тобою або з іншою людиною трапляється біда під час зустрічі з інструктором з надання першої домедичної допомоги. Діти отримали корисну інформацію.

Перша домедична допомога

Зустріч
17 січ. 2020

Тренінг «Перша медична допомога»

Виховна година була дуже цікавою. Наші учні відвідали тренінг, на якому розповідали про надання першої медичної допомоги. Деяким учням 4-В класу пощастило, адже їх обрали для демонстрацї корисних методів.
16 січ. 2020

Новорічна шоу-програма «Як стати зіркою»

23 грудня учні нашої школи відвідали Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. Ми побачили новорічну шоу-програму з ростовими ляльками «Як стати зіркою».
10 січ. 2020

1 - В клас

Новорічний подарунок від батьків для учнів 1- В класу.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg