18 жовт. 2018

Наші перші успіхи.

Вітаю першокласників з першими канікулами! Хочу побажати , щоб вони були незабутні, веселі та цікаві! Хоч ми з вами тільки почали сходження до вершин країни Знань, але певні успіхи вже маємо!
17 жовт. 2018

Наші перші успіхи.

16 жовт. 2018

Казка - могутній засіб народного виховання, що супроводжує людину з дитинства. Участь у колективній творчій справі.

Конкурс малюнків "Мій улюблений казковий герой."
14 жовт. 2018

"Мальовнича скринька"

Вже другий рік учні ЗОШ І ст. №37 приймають участь у проекті «Мальовнича скринька». 14 жовтня 2018 року на Козачому острові під час міських заходів до Дня Захисника України наша скринька також була виставлена для огляду гостей та жителів міста. А депутат О.Цертій, який започаткував проведення такого конкурсу, нагородив дипломом та сертифікатом на придбання матеріалів для творчості.
13 жовт. 2018

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему "Ми за безпеку руху"

В рамках тижня було проведено вікторину - гру "Безпечний рух"

"Свято козаків"

День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня. Дівчатка нашого класу вирішили привітати хлопчиків і подарувати їм солодкий сюрприз.

Захист проекту

12 жовтня у 2-А класі відбувся захист творчого проекту "Смачні овочі для нас- вірні друзі повсякчас!".Діти вивчали питання,а саме:1.Що ми знаємо про овочі?"2.Чим овочі корисні для нашого організму? Форма презентації проекту-віртуальна мандрівка"Новини з бабусиної грядки".До захисту проекту було підготовлено виставку поробок з овочів та фруктів.Батьки із задоволенням долучилися до цієї роботи.

"Свято козаків"

12 жовтня у школі було проведено для 4-х класів спортивний захід "Свято козаків", присвячене Дню захисника України. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Хлопці довели, що вони є гідними нащадками козаків.

Свято козаків

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg