18 черв. 2018

Квест — це цікаво!

Сьогодні у закладі відпочинку “Дружба” з денним перебуванням була проведена гра-квест.
15 черв. 2018

Приємна зустріч із поліцією

Сьогодні до закладу відпочинку «Дружба» завітали представники поліції.
14 черв. 2018

Зустріч з історією

Діти закладу відпочинку «Дружба» відвідали краєзнавчий музей.
14 черв. 2018

День поезії

Сьогодні було проведено конкурс читців поезій на довільну тему «Джерело натхнення».
13 черв. 2018

День дівчаток

Сьогодні в закладі відпочинку "Дружба" з денним перебуванням був день дівчаток.
11 черв. 2018

Вікторина з англійської мови

У закладі відпочинку "Дружба" з денним перебуванням сьогодні була проведена вікторина з англійської мови. "Who knows English better" між учнями загонів.
11 черв. 2018

День хлопчиків

Сьогодні був «День хлопчиків». Обрані по два представники від загону приймали участь у конкурсній програмі «Містер табору».
8 черв. 2018

Екскурсія до бібліотеки імені Д. Чижевського

Протягом трьох днів діти закладу відпочинку «Дружба» відвідували бібліотеку Д. Чижевського.
8 черв. 2018

День англійської мови

Дуже цікавий і веселий день англійської мови пройшов сьогодні в закладі відпочинку «Дружба»
7 черв. 2018

Відвідини Центру дитячої та юнацької творчості "Центр-Юність"

Сьогоднішній день в таборі був дуже насичений. Нас радо зустріли в Центрі дитячої та юнацької творчості "Центр-Юність".