Останній дзвоник 2018

Сьогодні в школі відбулося свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник — традиційне свято школярів. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку у навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами, домашніми завданнями та приніс за собою довгоочікувані літні канікули!
31 трав. 2018

Прощавай, 1 клас, вже канікули у нас!

Урочисте травневе свято. Радісні й схвильовані діти та дорослі.

Свято останнього дзвоника

Ось і закінчився третій рік навчання. У школі пролунав останній дзвінок. На поріг ступає веселе літечко, а з ним і канікули. Всім гарного відпочинку і до зустрічі в 4 класі.
31 трав. 2018

Ми на майстер - класі у "Веселих карамелях".

Сучасне обладнання "чудо- столи", сучасні технології виготовлення солодощів та найсмачніші в світі карамелі, бо ми їх виготовили своїми руками. А ще розваги біля міського фонтану на площі. Відпочили "на славу"! Слова щирої подяки нашим мамам і татам!

Прощавай, школо !

У класі гомін і розмови, У вікнах – квіти і блакить. Тут стільки дружби і любові, Що серце з радості щемить.

Свято останнього дзвоника!

Урочистості останнього дзвоника!
29 трав. 2018

"Розумники й розумниці"

На щорічній підсумковій загальношкільній лінійці "Розумники й розумниці" учні 3-В класу були нагороджені грамотами та дипломами за участь у різноманітних Всеукраїнських конкурсах. Молодці!
26 трав. 2018

"Захоплююча подорож"

Учні 3-х класів здійснили захоплюючу та незабутню подорож до м.Черкаси.
25 трав. 2018

Загальношкільна лінійка "Розумники і розумниці"

Кожного року у нашій школі проходить загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці". Цього року традиція продовжилась, 25 травня учні отримали нагороди у 6 номінаціях учнівського рейтингу.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg