"Свято козаків"

День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня. Дівчатка нашого класу вирішили привітати хлопчиків і подарувати їм солодкий сюрприз.

Захист проекту

12 жовтня у 2-А класі відбувся захист творчого проекту "Смачні овочі для нас- вірні друзі повсякчас!".Діти вивчали питання,а саме:1.Що ми знаємо про овочі?"2.Чим овочі корисні для нашого організму? Форма презентації проекту-віртуальна мандрівка"Новини з бабусиної грядки".До захисту проекту було підготовлено виставку поробок з овочів та фруктів.Батьки із задоволенням долучилися до цієї роботи.

"Свято козаків"

12 жовтня у школі було проведено для 4-х класів спортивний захід "Свято козаків", присвячене Дню захисника України. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Хлопці довели, що вони є гідними нащадками козаків.

Свято козаків

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

День захисника України.

Міні - квест для хлопчиків.

Ми першачки!

11 жовт. 2018

Участь у Всеукраїнській акції "Щаслива лапа".

Учні класу вже другий рік приймають участь у Всеукраїнській акції "Happy Мяу для Мурчика",яку проводить Благодійний фонд " Щаслива лапа". Протягом місяця учні збирали корм і ліки для безпритульних собак та котів. На уроках діти з любов'ю описували своїх домашніх улюбленців та створили колаж "Щаслива лапа", написали твір-мініатюру "Допоможи пухнастику".

Спадщина В.О. Сухомлинського

До 100 - річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського бібліотекарем школи Іщенко Т.Л. було проведено бібліотечний урок «Скарбниця людської мудрості».
11 жовт. 2018

Бібліотечний урок. Інсенізація оповідання В.О.Сухомлинського "Бо я - людина"

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg