Служба порятунку інформує.

Цікава зустріч.

Зустріч із представниками МНС

В рамках тижня безпеки життєдіяльності на тему: "Легко вогник запалити, та непросто загасити" відбулася зустріч учнів школи із представниками МНС.
10 лист. 2016

Конкурс віршів про мову "Як парость виноградної лози..."

У рамках місячника української мови та писемності в нашій школі було проведено конкурс віршів про мову "Як парость виноградної лози..."
9 лист. 2016

Конкурс "Мовні перлинки"

Сьогодні у рамках місячника писемності та мови у нашій школі було проведено конкурс знавців української мови серед третіх класів.
8 лист. 2016

Конкурс "Мовні перлинки"

Сьогодні у рамках Місячника писемності та мови з учнями других класів було проведено конкурс знавців української мови "Мовні перлинки"
3 лист. 2016

Веселий Букварик.

До Дня української мови та писемності педагогом-організатором та бібліотекарем нашої школи з учнями 1-х класів був проведений інтелектуально-розважальний захід. Мета: ознайомити дітей з історією походження української мови та писемності,закріпити вивчений матеріал з читання та письма. Під час заходу учні приймали активну участь в цікавих іграх та вікторинах.
28 жовт. 2016

Щорічний Всеукраїнський місяник шкільних бібліотек

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек завідувачем бібліотекою були проведені заходи, вікторини та бібліотечні уроки.
28 жовт. 2016

Вітання з Днем визволення України

Сьогодні учні нашої школи привітали ветерана Василя Бодашка з Днем визволення України від фашистських загарбників
27 жовт. 2016

Конкурс читців польської поезії

Сьогодні учениця нашої школи Кузнєцова Марія приймала участь у конкурсі читців польської поезії мовою оригіналу серед учнів навчальних закладів міста
24 жовт. 2016

Акція «Happy Гав для Сірка»

Протягом тижня з 23 вересня по 2 жовтня в школах Кіровограда пройшла благодійна акція «Happy Гав для Сірка».