11 квіт. 2017

Протипожежне тренування

В нашій школі було проведено протипожежне тренування з евакуацією учасників навчально-виховного процесу
5 квіт. 2017

Навчання працівників з питань цивільного захисту населення

В нашій школі були проведені навчання працівників з питань цивільного захисту населення у разі загрози та виникненні надзвичайної ситуації.
24 бер. 2017

Голос школи.

В рамках місячника естетичного виховання пртягом двох тижнів серед учнів 2,3,4 класів проходив пісенний конкурс-свято "Голос школи". Учасники конкурсу продемонстрували свій співочий талант та артистизм, і подарували справжню радість глядачам. За результатами оцінок журі переможці конкурсу були нагороджені грамотами на шкільній лінійці.

Шевченківський День.

На честь дня народження Т.Г.Шевченка,на рівні всієї школи був проведений конкурс читців поезії Великого Кобзаря, в якому мали змогу прийняти участь всі бажаючи учні.

Великий Кобзар.

До дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці нашої школи,Іщенко,Т.Л. створила виставку збірок великого українського митця, а також учні мали змогу дізнатись більше про життя та творчість Кобзаря та переглянути документальний фільм про нього.

«Happy Мяу для Мурчика».

В рамках проекту «Біоетика» в нашій школі проходила акція «Happy Мяу для Мурчика», присвячена Міжнародному дню котів. Учні відповідально поставилися до цього завдання. Вони з турботою та співчуттям зібрали для бездомних тварин корм, крупи і ліки.
7 бер. 2017

З 8 Березня, любі жінки!

До свята 8 Березня в нашій школі відбувся концерт для всього жіночого складу колективу,який підготували учні 3-4 класів.
13 лют. 2017

Залучились до акції Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»

Організатором акції виступив благодійний фонд «Щаслива лапа», допомогти у вирішенні проблем безпритульних тварин міста. Був зібраний корм, крупи та ліки та передано громадській організації захисту тварин «Бім».
9 лют. 2017

Зроби свій вибір на користь здоров`я.

В рамках місячника валеологічного виховання та тижня БЖД, для учнів нашої школи проводились усні журнали на тему: "Здоровий спосіб життя".
5 лют. 2017

конкурс малюнків

Для дітей улюблена справа мріяти. Вони мріють про якісь речі, події, подарунки, і звичайно про своє майбутнє. Однією із складових майбутнього є професія. І нам дуже цікаво, а ким мріють стати наші учні? Саме тому і оголосили конкурс малюнків «Професія моєї мрії». Професій про які мріють нашу діти дуже різноманітні. Вони хочуть стати ветеринарами, артистами, програмістами, перукарями, телеведучими, стоматологами, пожежними, спортсменами, … Перелік безкінечний. Хочеться, щоб мрії наших учнів завжди збувалися.