16 вер. 2017

День міста

16 вересня був День міста. Вчителі нашої школи разом з учнями та батьками прийняли активну участь у цьому святі. Готували поробки, збирали квіти для шкільного панно на виставку квітів.
15 вер. 2017

Конкус малюнків "Будь уважним на дорозі!"

У рамках тижня знань Правил дорожнього руху на цьому тижні у нашій школі було проведено конкурс малюнків"Будь уважним на дорозі!"
11 вер. 2017

Пізнавальна гра "Дорожні знаки"

У рамках Тижня знань Правил Дорожнього руху на тему: «Ми – за безпеку руху» сьогодні з першокласниками була проведена пізнавальна гра.
8 вер. 2017

Конкурс малюнків "Моє рідне місто"

В нашій школі був проведений конкурс малюнків для 2-4 класів "Моє рідне міто"
8 вер. 2017

Конкурс малюнків "Здрастуй, школо!"

Цей тиждень став ще цікавішим для найменших учнів нашої школи. Допитливі першокласники мали змогу прийняти участь в конкурсі малюнків "Здрастуй, школо!". Діти поставились до завдання дуже відповідально і порадували своїми шедеврами.
1 вер. 2017

День знань

Сьогодні в нашій школі відбулося свято Першого дзвоника.
22 черв. 2017

День Закриття

Ось і закінчилась табірна зміна. Діти розважалися в останній день і з веселим настроєм пішли на літні канікули.
19 черв. 2017

Третій тиждень табору

На цьому тижні були проведені такі дні: "День Бантиків та Капелюшків", "День Жахів", "День Патріота", "День Закриття". Крім того, була організована екскурсія до бібліотеки Чижевського.
12 черв. 2017

Другий тиждень табору

На цьому тижні були проведені такі дні: "День зачісок", "День талантів", "День Спорту", "День Хлопчиків", "День дівчаток". Крім того, були проведені екскурсії до кінологів та іподрому "Княжий двір".
6 черв. 2017

Перший тиждень табору

На першому тижні були такі дні:"День знайомств", "День Відкриття", "День Казки", "День Здоров`я", "День Музики". Були організовані такі екскурсії в поліцейський відділок і до Льотної Академії.