8 черв. 2018

Екскурсія до бібліотеки імені Д. Чижевського

Протягом трьох днів діти закладу відпочинку «Дружба» відвідували бібліотеку Д. Чижевського.
8 черв. 2018

День англійської мови

Дуже цікавий і веселий день англійської мови пройшов сьогодні в закладі відпочинку «Дружба»

Екскурсія до бібліотека Д.Чижевського

7 червня діти 2-х класів закладу відпочинку "Дружба" відвідали бібліотеку Д.Чижевського
7 черв. 2018

Відвідини Центру дитячої та юнацької творчості "Центр-Юність"

Сьогоднішній день в таборі був дуже насичений. Нас радо зустріли в Центрі дитячої та юнацької творчості "Центр-Юність".

День спорту

Бурхливе життя закладу відпочинку "Дружба " з денним перебуванням продовжується. Сьогодні був день спорту.
6 черв. 2018

Екскурсія до музею пожежної частини

Сьогодні в дитячому закладі відпочинку "Дружба" з денним перебуванням учні других класів відвідали музей пожежної частини.

Долучення до мистецтва

Відпочинок у таборі "Дружба"ЗОШ"№37 розпочався жваво:щодня екскурсії.Сьогодні школярі відвідали драматичний театр ім.М.Кропивницького.Для деяких це було перше знайомство з театром.Історія "Лускунчика" так захопила малечу,що дивилися її з відкритим ротом.Всі герої казки-у яскравих костюмах.На сцені дорослим акторам допомагала малеча....1-А клас гордий тим,що у їхньому класі навчається Горбунова Софія,донька актриси театру Горбунової Олени Георгіївни.У казці "Лускунчик"мама і донька грають ролі.Після вистави діти подарували квіти Софії та її мамі.

Театр корифеїв

Сьогодні відвідувачі пришкільного оздоровчого табору "Дружба" побували у театрі корифеїв і переглянули захоплюючу та веселу виставу "Лускунчик". Браво артистам!!!

Екскурсія до театру

Незабутні враження у глядачів залишилися після сьогоднішньої вистави "Лускунчик". Такого величезного задоволення не отримували вже давно. Кожен актор зіграв свою роль так чудово, що важко було відвести очі від їхньої гри.

Перегляд казки "Лускунчик" в театрі ім. Кропивницького

Затихнув гомін. В залі згасло світло, і, враз заполонивши всі чуття, розсунулась завіса… І розквітло життя — мов казка, й казка — мов життя.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg