13 лют. 2017

Залучились до акції Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»

Організатором акції виступив благодійний фонд «Щаслива лапа», допомогти у вирішенні проблем безпритульних тварин міста. Був зібраний корм, крупи та ліки та передано громадській організації захисту тварин «Бім».
9 лют. 2017

Зроби свій вибір на користь здоров`я.

В рамках місячника валеологічного виховання та тижня БЖД, для учнів нашої школи проводились усні журнали на тему: "Здоровий спосіб життя".
5 лют. 2017

конкурс малюнків

Для дітей улюблена справа мріяти. Вони мріють про якісь речі, події, подарунки, і звичайно про своє майбутнє. Однією із складових майбутнього є професія. І нам дуже цікаво, а ким мріють стати наші учні? Саме тому і оголосили конкурс малюнків «Професія моєї мрії». Професій про які мріють нашу діти дуже різноманітні. Вони хочуть стати ветеринарами, артистами, програмістами, перукарями, телеведучими, стоматологами, пожежними, спортсменами, … Перелік безкінечний. Хочеться, щоб мрії наших учнів завжди збувалися.
1 лют. 2017

Старти надій.

Протягом двох тижнів, вчитель фізичної культури Пустовий В,В. проводив спортивні змагання під назвою "Старти надій". Мета проведення змагань; залучати дітей до здорового способу життя, прививати дітям любов до спорту, навчати дітей працювати в команді та формувати в дітях прагнення до перемоги.
20 січ. 2017

Голокост. Цього не можна забувати.

В бібліотеці нашої школи Іщенко Т.Л. створила виставку літератури, присвячену Міжнародному дню пам`яті жертвам Голокосту.
20 січ. 2017

День Соборності України

До Дня Соборності України завідувач бібліотеки нашої школи Іщенко Т.Л. створила виставку літератури.
19 січ. 2017

Містечко маленьких майстрів.

В нашій школі відбулась виставка дитячих поробок на віільну тему під назвою "Рук робота - свято душі". Участь у виставці прийняли учні 1-4 класів. Своїми роботами діти продемонстрували вміння творити надзвичайну красу власними рученятами.
18 січ. 2017

Дитячі мрії на малюнках.

В рамках місячника трудового виховання, в школі була створена виставка дитячіх малюнків під назвою "Моя майбутня професія".
26 груд. 2016

Вже незабаром Новий Рік!

З 21 по 26 січня 2016 р. для учнів нашої школи проводились Новорічні ранки. Увазі дітей були представлені: цікава театралізована вистава, хороводи та пісні біля ялинки, веселі ігри та конкурси з призами та подарунками.
20 груд. 2016

Новорічні поробки.

В нашій школі була створена виставка дитячих робіт, присвячена Новорічним та Різдвяним святам.