11 груд. 2018

Символіка нашого селища

Учні 4-Б класу на уроці літературного читання досліджували, що ж зображено на гербах нашого селища та міста.
11 груд. 2018

Щоб математику добре знати, треба розум розвивати.

Відкритий урок з математики.
7 груд. 2018

"Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є..."

Учні 4-х класів підвели підсумки місячника та провели захід до Дня української мови та писемності "Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є..."
7 груд. 2018

Міжнародний математичний конкурсу "Кенгуру".

Учні нашого класу взяли участь у Всеукраїнському етапі цього конкурсу.

Математичний конкурс "Кенгуру"

Учні нашого класу прийняли участь у цьому конкурсі.

Урок трудового навчання

Наші снігурі

Математичний конкурс "Кенгуру"

7 грудня проведено міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
7 груд. 2018

Підсумки місячника мови та писемності

Сьогодні учні 4-х класів підвели підсумки та провели захід до Дня української мови та писемності "Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є..."
6 груд. 2018

Цікавий урок природознавства

Сьогодні учні 4-Б класу на уроці природознавства досліджували рослинний і тваринний світ Індійського океану.
6 груд. 2018

Гостинці для братів наших менших

Учні нашої школи долучилися до благодійної акції "Happy Гав" та зібрали корм і ліки для котиків та собачок, які знаходяться у притулку для бездомних тварин.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg