22 груд. 2017

Конкурс стіннівок "Скоро, скоро Новий Рік"

На цьому тижні у нашій школі серед учнів 3,4 класів пройшов конкурс стіннівок "Скоро, скоро Новий Рік!"
19 груд. 2017

Книжкова виставка "Зима багата на свята"

Завідувачем шкільної бібліотеки до зимових свят було створено книжкову виставку "Зима багата на свята"
15 груд. 2017

Конкурсна програма "Свої права ми знаємо - в цьому вас переконаємо"

Сьогодні у рамках місячника морально-правового виховання у нашій школі пройшла конкурсна програма "Свої права ми знаємо - в цьому вас переконаємо"
8 груд. 2017

Конкурс малюнків "Символи моєї Держави"

У рамках місячника Морально-правового виховання на цьому тижні у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Символи моєї Держави". Юні художники виявили неабияку старанність.
6 груд. 2017

Книжкова виставка

До Дня Збройних сил України завідувачем бібліотеки було створено книжкову виставку.
5 груд. 2017

День волонтера

Вчителі та учні нашої школи сьогодні 5 грудня, у Всесвітній день волонтера та напередодні Дня Збройних сил України взяли активну участь у приготуванні подарунків для наших вояків на схід. Діти із задоволенням створювали листівки, робили поробки, писали листи нашим захисникам.
4 груд. 2017

Урок мужності

Сьогодні в нашій школі відбулася зустріч, присвячена Дню збройних сил України.
1 груд. 2017

Книжкова виставка "Країна прав та обов'язків"

У рамках Місячника правового виховання завідувачем бібліотеки було створено книжкову виставку
1 груд. 2017