8 трав. 2018

Привітання ветерана

Учні нашої школи привітали ветерана Бодашка Василя Савелійовича з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги у Другій світовій війні.
8 трав. 2018

Година пам'яті

Напередодні Дня пам'яті та примирення у ЗОШ І ст. №37 було проведено годину пам'яті, присвячену Дню пам'яті та примирення.
5 трав. 2018

Подарунки на схід

На передодні Дня перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, учні нашої шкли передали смаколики, малюнки та поробки з привітаннями воїнам в зону АТО.
26 квіт. 2018

Захід на вшанування 32-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи

На вшанування 32-ї річниці з Дня Чорнобильської катастрофи в ЗОШ І ст. №37 було проведено виховний захід.
26 квіт. 2018

Квест "Світ у твоїх руках"

Сьогодні в нашій школі було проведено еко-квест "Світ в твоїх руках".
19 квіт. 2018

Навчальна евакуація

Сьогодні в нашій школі було проведено навчальну евакуацію дітей та працівників школи.
13 квіт. 2018

Конкурс стіннівок "Забруднене повітря - екологічна проблема"

На цьому тижні для учнів 3,4 класів було проведено конкурс стіннівок "Забруднене повітря - екологічна проблема"
13 квіт. 2018

Конкурс малюнків "Бережи природу"

На цьому тижні для учнів 1,2 класів відбувся конкурс малюнків "Бережи природу"
12 квіт. 2018

Екологічна гра "Юні екологи"

У рамках місячника екологічного виховання сьогодні у нашій школі було проведено екологічну гру "Юні екологи"
29 бер. 2018

Концерт для воїнів

Сьогодні відбулася поїздка учнів нашої школи та учнів ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №10 , учителів шкіл до обласного шпиталю для ветеранів війни, де перебувають на лікуванні чи реабілітації воїни – учасники АТО.