Ми за безпеку руху!

Вікторина "Вивчай, знай і виконуй правила дорожнього руху

Олімпійський тиждень

У нашій школі з 06 по 14 вересня 2018 року проходив Олімпійський тиждень, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
14 вер. 2018

2-В за безпеку дорожнього руху!

Добігли кінця останні дні літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи та зі школи додому, на заняття позашкільних гуртків.

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему "Ми за безпеку руху"

Дорожні правила єдині, знати їх усі повинні. Учні залбки малювали дорожні знаки, які допомагають пішоходам на вулиці, передивлялись мультфільм "Правила дорожнього руху", відповідали на запитання вікторини.

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему "Ми за безпеку руху"

У рамках тижня учні 3-Б класу малювали малюнки на тему "Дорожня азбука", передивлялись мультфільм "Безпека на дорозі", відповідали на питання вікторини "Будь уважним на дорозі"
13 вер. 2018

13 вер. 2018

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему "Ми за безпеку руху"

Щоб не трапилось біди, всі повинні знати і виконувати правила дорожнього руху.
7 вер. 2018

Єдина класна година "Історія мого міста"

На класній годині учні 3-Б класу мандрували на машині часу в минуле свого міста.
6 вер. 2018

Школа мистецтв запрошує

Адміністрація та викладачі гостинно запросили відвідати школу мистецтв наших третьокласників.
6 вер. 2018

"Ми - майбутні олімпійці"

Під таким гаслом пройшов Олімпійський тиждень в 3 - Б класі.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg