19 бер. 2018

Зустріч із поліцією

Сьогодні до нашої школи завітали представники поліці та провели з учнями бесіди .
16 бер. 2018

Усний журнал "Шевченко художник"

Сьогодні в нашій школі відбувся усний журнал "Шевченко художник"
14 бер. 2018

Конкурс "Зіркові голоси".

Вокальний ансамбль нашої школи "Веселкові передзвони" прийняли участь у відбірковому етапі міського конкурсу вокально-хорового мистецтва "Зіркові голоси".
7 бер. 2018

Зі святом Вас,жінки!

Концерт до 8 Березня для жінок шкільної родини.
28 лют. 2018

"Відкриваємо нові таланти"

28 лютого, учні 3х класів та учениця 1-Б класу Федотова Катя, стали учасниками мистецького проекту "Відкриваємо нові таланти".
27 лют. 2018

Моє багатство – рідна мова!

В шкільній бібліотеці було проведено захід "Моє багатство - рідна мова!"
22 лют. 2018

Онлайн-конференція з педагогами ДОЗ 74 «Золотий півник»

22 лютого 2018 року вчителі перших класів та адміністрація ЗОШ І ст. №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області провели онлайн-конференцію з педагогами ДОЗ 74 «Золотий півник» з питання "Забезпечення наступності щодо використання ігрової діяльності під час освітнього процесу дітей старшого дошкільного віку та учнів 1 класу початкової школи".
13 лют. 2018

Подарунки на схід

Учні нашої школи та їх батьки активно допомагають бійцям на сході. На минулому тижні зібрали подарунки для воїнів АТО. Також створювали листівки та малюнки. Все це сьогодні передали волонтерам із «Громадської варти»
9 лют. 2018

Конкурс малюнків "Здоров'я очима дітей"

На минулому тижні у рамках Місячника Валеологічного виховання у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Здоров’я очима дітей!"
2 лют. 2018

Бесіда інспекторів поліції.

Сьогодні в нашій школі ,за участі інспекторів поліції ,Грінченко В.В.,Левадовського А.Є.,Варіченко О.В. були проведені профілактичні бесіди.