12 лист. 2018

З 12 по 16 листопада Тиждень безпеки дорожнього руху.

В ході тижня наш клас повторил правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, правила користування громадським транспортом та поведінки в ньому, моделювали ситуації щодо попередження дитячого травматизму.
9 лист. 2018

"Живи, рідна мово, у серці народу"

До Дня української писемності та мови учні 4-Б класу прийняли участь у конкурсі на кращого читця поезій "Живи, рідна мово, у серці народу".
9 лист. 2018

"Мала іскра - великий вогонь"

У рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності "Мала іскра - великий вогонь" учні мали змогу перевірити рівень протипожежної готовності школи.

"Поетичний рушник"

У стінах рідної бібліотеки відбувся конкурс читців віршів про мову "Поетичний рушник"
9 лист. 2018

9 листопада день української мови та писемності.

Написання диктанту

Трудове навчання

Рухомі іграшки власними руками, виготовили учні 4-А класу
9 лист. 2018

До Дня української писемності та мови по всій Україні проходять заходи, присвячені українській мові.

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Наш клас також взяв участь у написанні диктанту.
9 лист. 2018

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

В цей день в нашому класі пройшов бібліотечний урок "Із слова починається людина, із мови починається мій рід"
9 лист. 2018

Тиждень безпеки життєдіяльності " Іскра мала- вогонь великий".

Вікторина"Обережним будь з вогнем", перегляд відео, практичні дії та вправляння, інтерв'ю "Причини виникнення пожеж", конкурс мадюнків у парі.
9 лист. 2018

9 листопада - День української писемності та мови.

Національне мовне свято щільно пов'язане з православним календарем. Саме 9 листопада православні вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець є прабатьком української писемної мови. Тому, за традицією, цього дня всіх українців закликають перевірити свої знання з української мови, написавши Всеукраїнський диктант національної єдності.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg