14 квіт. 2017

Конкурс малюнків "Людина і ліс""

У нашій школі на минулому тижні був проведений конкурс малюнків "Людина і ліс"
13 квіт. 2017

Тиждень БЖД "Безпека у твоєму житті"

В нашій школі було проведено тиждень безпеки життєдіяльності "Безпека у твоєму житті"
12 квіт. 2017

Усний журнал

У рамках місячника екологічного виховання у нашій школі був проведений усний журнал на тему "Краса природи - справжнє диво"
11 квіт. 2017

Протипожежне тренування

В нашій школі було проведено протипожежне тренування з евакуацією учасників навчально-виховного процесу
5 квіт. 2017

Навчання працівників з питань цивільного захисту населення

В нашій школі були проведені навчання працівників з питань цивільного захисту населення у разі загрози та виникненні надзвичайної ситуації.
24 бер. 2017

Голос школи.

В рамках місячника естетичного виховання пртягом двох тижнів серед учнів 2,3,4 класів проходив пісенний конкурс-свято "Голос школи". Учасники конкурсу продемонстрували свій співочий талант та артистизм, і подарували справжню радість глядачам. За результатами оцінок журі переможці конкурсу були нагороджені грамотами на шкільній лінійці.

Шевченківський День.

На честь дня народження Т.Г.Шевченка,на рівні всієї школи був проведений конкурс читців поезії Великого Кобзаря, в якому мали змогу прийняти участь всі бажаючи учні.

Великий Кобзар.

До дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці нашої школи,Іщенко,Т.Л. створила виставку збірок великого українського митця, а також учні мали змогу дізнатись більше про життя та творчість Кобзаря та переглянути документальний фільм про нього.

«Happy Мяу для Мурчика».

В рамках проекту «Біоетика» в нашій школі проходила акція «Happy Мяу для Мурчика», присвячена Міжнародному дню котів. Учні відповідально поставилися до цього завдання. Вони з турботою та співчуттям зібрали для бездомних тварин корм, крупи і ліки.
7 бер. 2017

З 8 Березня, любі жінки!

До свята 8 Березня в нашій школі відбувся концерт для всього жіночого складу колективу,який підготували учні 3-4 класів.