"Княжий двір"

Екскурсія дітей до "Княжого двору" Спілкування з цими дивними тваринами завжди викликає безліч позитивних емоцій.

Екскурсія на іподром

Багато цікового ми дізналися про коней.

Екскурсія до іподрому

Сьогодні діти 37 школи відвідали іподром "Княжий двір".
4 черв. 2018

Прощання з початковою школою!

Святкова зала школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. У повітрі переплелись радість і сум. Радість – бо діти закінчили початкову школу, стали майже дорослими. Сум – бо прощаються зі своєю першою вчителькою, з затишним класом.
1 черв. 2018

Відкритття табору "Дружба"

День захисту дітей співпав із відкриттям табору "Дружба". Ми вже не учні, загін "Козачата"
1 черв. 2018

День відкриття

ЛІТО ПОЧАЛОСЬ!

Свято Останнього дзвоника

31 травня у нашій школі пройшли урочисті заходи з нагоди святкування "Останнього дзвоника"

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

З нагоди святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні учні нашої школи вшанували і привітали квітами наших ветеранів. Шановні ветерани! Школа пишається Вами. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та миру!

Останній дзвоник

Ось пролунав ще один останній дзвоник для учнів 3-В класу.
31 трав. 2018

Останній дзвоник пролунавЮ про літо він нам проспівав

Свято Останнього дзвоника для учнів 2-Б класу радісне. Радісне тому, що він нагадав нам про відпочинок, про змагання, конкурси та екскурсії в таборі "Дружба"

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg