2 черв. 2017

День Відкриття

До літнього оздоровчого закладу "Дружба" приїхали аніматори з розважальною програмою. Діти були в захваті!
1 черв. 2017

У школі пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт нового етапу життя.

Гучні оплески, сльози радості та багато квітів. Саме так святкували останній дзвоник у школі. Урочистій події раділи як учні 1-3 класів , так і випускники, учні 4-х класів.
26 трав. 2017

Загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці"

Кожного року у нашій школі проходить загальношкільна лінійка "Розумники й розумниці". Цей рік не став винятком. 26 травня учні отримали нагороди у 8 номінаціях учнівського рейтингу та були нагородженні грамотами за перемоги у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах.
18 трав. 2017

Парад вишиванок

Вишиванку одягай - Україну кохай!
9 трав. 2017

День Перемоги

Сьогодні вчителі та учні нашої школи приймали участь у селищних заходах до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
5 трав. 2017

Привітання з Днем Перемоги

В рамках обласної акції "Зірка пам'яті" учні нашої школи привітали ветеранів з Днем пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій в війні.
5 трав. 2017

Конкурс віршів приурочених до Дня перемоги над нацизмом

Сьогодні в нашій школі було проведено конкурс читців віршів про День перемоги над нацизмом. Участь приймали учні 1- 4 класів.
14 квіт. 2017

Конкурс малюнків "Людина і ліс""

У нашій школі на минулому тижні був проведений конкурс малюнків "Людина і ліс"
13 квіт. 2017