2 лист. 2018

Участь у виставці "Творимо всією родиною"

Виставка поробок
30 жовт. 2018

"Творимо красу разом"

Конкурс поробок з природного матеріалу .
30 жовт. 2018

Конкурс поробок з природного матеріалу "Творимо красу разом"

Осінь можна назвати самим багатим часом року на природні матеріали для всіляких декоративних вигадок. Різнобарвні листя, жолуді , каштани, насіння, шишки - з усього цього можна створити дивовижні поробки.
28 жовт. 2018

Екскурсія місто Київ

Наші вихідні вдалися
26 жовт. 2018

Знай наших!

Вітаємо з перемогою ученицю 2-Б класу Федотову Катерину, яка зайняла перші місця у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі "Українська естафета творчості "та Національному фестивалі-конкурсі дитячої, юнацької та молодіжної творчості "Fest миру, радості, добра".
18 жовт. 2018

Наші перші успіхи.

Вітаю першокласників з першими канікулами! Хочу побажати , щоб вони були незабутні, веселі та цікаві! Хоч ми з вами тільки почали сходження до вершин країни Знань, але певні успіхи вже маємо!
17 жовт. 2018

Наші перші успіхи.

16 жовт. 2018

Казка - могутній засіб народного виховання, що супроводжує людину з дитинства. Участь у колективній творчій справі.

Конкурс малюнків "Мій улюблений казковий герой."
14 жовт. 2018

"Мальовнича скринька"

Вже другий рік учні ЗОШ І ст. №37 приймають участь у проекті «Мальовнича скринька». 14 жовтня 2018 року на Козачому острові під час міських заходів до Дня Захисника України наша скринька також була виставлена для огляду гостей та жителів міста. А депутат О.Цертій, який започаткував проведення такого конкурсу, нагородив дипломом та сертифікатом на придбання матеріалів для творчості.
13 жовт. 2018

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему "Ми за безпеку руху"

В рамках тижня було проведено вікторину - гру "Безпечний рух"

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg