22 вер. 2017

Свято квітів "Осінній квіткограй"

Сьогодні в нашій школі була проведена казкова вистава "Осінній квіткограй".
21 вер. 2017

Позапланові тренування

21 вересня 2017 року у школі проведено позапланові тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі.
21 вер. 2017

Позапланове тренування

Позапланове тренування евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщення на випадок пожежі
16 вер. 2017

День міста

16 вересня був День міста. Вчителі нашої школи разом з учнями та батьками прийняли активну участь у цьому святі. Готували поробки, збирали квіти для шкільного панно на виставку квітів.
15 вер. 2017

Конкус малюнків "Будь уважним на дорозі!"

У рамках тижня знань Правил дорожнього руху на цьому тижні у нашій школі було проведено конкурс малюнків"Будь уважним на дорозі!"
11 вер. 2017

Пізнавальна гра "Дорожні знаки"

У рамках Тижня знань Правил Дорожнього руху на тему: «Ми – за безпеку руху» сьогодні з першокласниками була проведена пізнавальна гра.
8 вер. 2017

Конкурс малюнків "Моє рідне місто"

В нашій школі був проведений конкурс малюнків для 2-4 класів "Моє рідне міто"
8 вер. 2017

Конкурс малюнків "Здрастуй, школо!"

Цей тиждень став ще цікавішим для найменших учнів нашої школи. Допитливі першокласники мали змогу прийняти участь в конкурсі малюнків "Здрастуй, школо!". Діти поставились до завдання дуже відповідально і порадували своїми шедеврами.
1 вер. 2017

День знань

Сьогодні в нашій школі відбулося свято Першого дзвоника.
22 черв. 2017

День Закриття

Ось і закінчилась табірна зміна. Діти розважалися в останній день і з веселим настроєм пішли на літні канікули.