28 лист. 2018

Всеукраїнський конкурс від Всеосвіта

Учні 4-А класу отримали Дипломи І та ІІ місце за участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечна дорога до школи"
27 лист. 2018

Всеукраїнський конкурс

Дипломи за участь у Всеукраїнському конкурсі "Екологічна грамотність "
26 лист. 2018

Україна - це єдина наша рідна Батьківщина.

Учні 2-Б класу взяли участь у конкурсі малюнків "Я малюю Україну"
23 лист. 2018

Урок-пам'яті

23 листопада в 4-А класі було проведено урок-пам'яті "З присвятою замордованим голодом..." та долучились до Міжнародної акції "Запалімо свічку пам'яті"
22 лист. 2018

Знай наших! Протягом місяця учениця 2-Б класу Федотова Катерина прийняла участь у шести музичних конкурсах різного рівня,три з яких - міжнародні.

Зайняла п'ять перших місць і одне друге. А це її нагороди. Так тримати!

Урок української мови

У рамках місячника педмайстерності у 4-Б класі 21 листопада пройшов відкритий урок з української мови на тему: "Закінчення іменників чоловічого роду на -ар, -яр у родовому й орудному відмінках однини".
21 лист. 2018

Відкритий урок "Іван Гнатюк "Козацький дуб""

21 листопада в 4- В класі відбувся відкритий урок з літературного читання на тему "Іван Гнатюк "Козацький дуб"", на якому учні продемонстрували свої вміння працювати в парах, групах, знаходити на урок корисну та цікаву інформацію. Також дізналися багато нового про те, що серед священних дерев українців найпочесніше місце займає саме дуб, як символ могутності та довговічності, цілісності й здоров'я.
21 лист. 2018

Важливі справи робити просто!

Посмішки на обличчях дітей. Уважні, допитливі, послідовні.. Будьте видимим! Для створення подібних світовідбивних елементів не потрібно великого ресурсу, потрібне бажання. Купити світовідбивну стрічку, фетр, намалювати загатовку, вирізати, склеїти, причепити. А ще творчість зближує

День Гідності та Свободи

21 листапада в 4-А класі було проведено годину-спілкування до Дня Гідності та Свободи. Учні переглянули презентацію, відео де мали можливість замислитись над багатостраждальною долею Батьківщини. Всім було запропоновано взяти участь у створенні своєрідної інсталяції "Герої не вмирають"

"Будь видимим"

Учні 4-А класу долучились до проекту "Будь видимим". Дякуємо волонтеру Ліщині Анні Григорівні. Тепер кожен учень матиме на одязі світловідбиваючий елемент.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg