ВІЗИТ ДО ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

5 вересня учні 4-в класу відвідали дитячу школ мистецтв. У святковій залі викладачі музики провели для дітей невеличкий концерт, на якому продемонстрували вміння володіти музичними інструментами і подарували чудові музичні композиції.
5 вер. 2018

Музична школа, радо вітає нас!

5 вересня учнів 4-х класів було запрошено до школи мистецтв. Дітям продемонстрували вміння володіти музичними інструментами і подарували чудові музичні композиції.
5 вер. 2018

На гостинах у школі мистецтв

Адміністрація та викладачі гостинно запросили відвідати школу мистецтв наших другокласників.

Олімпійський тиждень

"Олімпійці серед нас". Під таким гаслом пройшли змагання між паралеллю 3-х класів.
4 вер. 2018

Візит до ветерана

3 вересня учні 4-А та 4-Б класів відвідали Бодашка В.С., ветерана Другої світової війни та учасник радянсько-японської війни. Діти прослухали вірші Василя Васильовича, побажали здоров'я і довголіття, вручили подарунки.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Перший дзвоник пролунав- всіх у школу він зібрав. Зі святом вас, мої любі учні! Хай цей навчальний рік буде сповнений добром, успішним навчанням, щирими посмішками друзів!
3 вер. 2018

Україна - моя Батьківщина!

Саме цій темі був присвячений наш перший урок

Відвідали Бодашко В.С.

3 вересня учні 4-А та 4- Б класів відвідали вдома Бодашка В.С., ветерана Другої світової війни та учасник радянсько-японської війни. Діти прослухали вірші Василя Васильовича, побажали здоров'я і довголіття, вручили подарунки.

Перший урок

Здрастуй, вересень, перший навчальний день! Ми за літечко відпочили і готові до нових звершень.
3 вер. 2018

Пролунав дзвінок, почався урок.

Перший урок для першокласників став урок на тему "Моя країна - Україна"

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg