31 січ. 2018

Виставка дитячих поробок

У рамках Місячника трудового виховання в нашій школі на цьому тижні була проведена виставка дитячих поробок.
26 січ. 2018

Усний журнал "Вибір професії - це важливо".

У нашій школі для учнів 3-х та 4-х класів було проведено усний журнал “Вибір професії - це важливо”.
24 січ. 2018

Виставка у бібліотеці

До Дня пам'яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці діє виставка, яка знайомить відвідувачів з цією трагічною сторінкою в історії людства.
22 січ. 2018

"Яка професія найкраща"

У рамках Місячника трудового виховання з учнями 1-х класів було проведено гру "Яка професія найкраща?" Діти розгадували загадки, ребуси. Цікаво та з користю провели час.
19 січ. 2018

"Професії мого майбутнього"

Діти повинні жити у світі краси , гри, казки , музики , малюнка , фантазії , творчості. (Сухомлинський В. А.) Учні з задоволенням малювали малюнки на тему "Професія мого майбутнього" . Діти дуже старались і показали знання професій.
25 груд. 2017

Казковий Новий Рік

Сьогодні учні школи відвідали Кіровоградську філармонію. Всі діти побачили справжні дива і отримали казковий настрій.
22 груд. 2017

Конкурс малюнків "Зимові фантазії"

До новорічних свят у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Зимові фантазії"
22 груд. 2017

Конкурс стіннівок "Скоро, скоро Новий Рік"

На цьому тижні у нашій школі серед учнів 3,4 класів пройшов конкурс стіннівок "Скоро, скоро Новий Рік!"
19 груд. 2017

Книжкова виставка "Зима багата на свята"

Завідувачем шкільної бібліотеки до зимових свят було створено книжкову виставку "Зима багата на свята"
15 груд. 2017