Герб школи

Герб виконаний у формі кола, голубий колір якого означає безкінечне продовження життя на Землі.

На гербі школи переважають жовтий і синій кольори.

Синій – колір миролюбивого початку, колір неба, прозорості води, він заспокоює, це символ краси, м ' якості і величі.

Жовтий – колір невимушеного спілкування, надії, оптимізму. Жовтий – це справедливість і великодушність.

Центральна частина герба школи являє собою стилізоване зображення розгорнутої книги-корабля (джерела знань)  , що мандрує безмежним синім морем під яскравим сонцем та веселкою.

Книга – корабель у відкритому морі – символ пізнавальних мандрів малечі безмежним простором знань.

Веселка – символ багатогранності ідеалів загальнолюдських цінностей, що ми виховуємо у наших школярів, символ  загальношкільної гри – подорожі «Веселкова країна» (шкільна учнівська самоврядівна організація) як основи системи реалізації виховних задач, стрижнем якої є проектна навчально-виховна діяльність дітей ( загальношкільний навчально-виховний проект «Україна – моя Батьківщина»).

Яскраве сонце - ідеал громадянина  України; народно-духовний символ українського народу; символ волі, свободи, справедливості.