12 жовт. 2018

День захисника України.

Міні - квест для хлопчиків.
12 жовт. 2018

Ми першачки!

Спадщина В.О. Сухомлинського

До 100 - річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського бібліотекарем школи Іщенко Т.Л. було проведено бібліотечний урок «Скарбниця людської мудрості».
11 жовт. 2018

Бібліотечний урок. Інсенізація оповідання В.О.Сухомлинського "Бо я - людина"

Бібліотечний урок

З метою популяризації, вивчення та впровадження педагогічної спадщини педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського бібліотекарем школи Іщенко Т.Л. було проведено бібліотечний урок «Скарбниця людської мудрості»
11 жовт. 2018

Вікторина -подорож у країну казок.

Реклама сучасної дитячої літератури,короткі пам'ятки "Як берегти книги", "Як дати книзі друге життя" та цікава зустріч з казковими героями. Ми вдячні шкільному бібліотекарю Тетяні Леонідівні.
11 жовт. 2018

14 Жовтня - День захисника Вітчизни!

День захисника Вітчизни!
11 жовт. 2018

Тематичний тиждень "Україна - моя Батьківщина"

Учні вчилися створювати лепбук за темою "Україна - моя Батьківщина"
11 жовт. 2018

Бібліотечний урок. Інсенізація оповідання В.О.Сухмлинського "Бабусин борщик"

Бібліотекар Тетяна Леонідівна розказалацікаві відомості про В.О.Сухомлинського, ознайомила з його творами, підготувала виставку про педагога-письменника.
11 жовт. 2018

День українського козацтва та свято Захисників Вітчизни.

До цього свята в 3-Б класі пройшло "Свято козаків". Учні вітали своїх дідусів та татусів. А дівчатка привітали хлопців, майбутніх захисників.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg