Ура! Канікули!

В 1-Б класі пройшов урок "Прощавай, 1 клас!" Шкільний дзвінок сповістив, що закінчилося навчання і розпочалися літні канікули! Щиро вітаю учнів та батьків з подоланням першої сходинки навчання.

Свято

Свято останнього дзвоника.
31 трав. 2021

Привітання від учнів 4 А класу.

Вітаємо

За зайняте І місце
31 трав. 2021

Останній дзвоник в 3-В класі.

Привітання від вчителя батькам і учням.
29 трав. 2021

Екскурсія до "Зерноленду"- це супер !

Учні 4-Б класу відвідали етнографічний музей, старий млин - вітряк, якому більше 100 років, побували на майстер - класах по виготовленню посуду, ляльки - мотанки, навчилися ліпити жайворонків з тіста, кататися на груповій гойдалці, ходити на ходулях, ходити "трійками" на лижах по траві, стріляти з лука і навіть каталися верхи на конях.Це було справді круто!

«Дорога не для забав»

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дорога не для забав» у 4-А класі було проведено виховну годину , на якій діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки.Працювали з паперовими та Інтернет-джерелами інформації.
21 трав. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Дорога не для забав"

З 17 по 21 травня в школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Дорога не для забав". Учні 1-Б класу моделювали ситуації безпечної поведінки на дорозі.

Тиждень БЖД

Зустріч з інспекторами УПП Кіровоградській області.
20 трав. 2021

Гурток "Корисні звички" в 4-Б класі.

Розвиваємо творчі здібності: виготовлення вишиванки в техніці орігамі.