1 вер. 2021

Перший раз у перший клас.

День знань і початок навчального року. Знайомство зі школою та однокласниками. Перший урок "Ми- діти України"

Перший дзвоник 2021 року

Свято першого дзвоника 2021 року

НУШики 1 - А.

День народження класу.
4 черв. 2021

«Ура! У нас канікули! Канікули у нас! На три веселих місяці ми залишаємо клас!»

Учні 2-Б класу бажають усім гарного відпочинку
1 черв. 2021

Знай наших!

Учениця 4-Б класу Федотова Катерина отримала Диплом "Дитина року" у номінації "За творчі досягнення". Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!!
31 трав. 2021

Рідна школо 37, прощавай!

Сьогодні 4-Б прощається з рідною школою. Останній урок, останній дзвінок... Колективне створення візитівки класу, урок-розвага "Рідна школо, прощавай!", спогади про наше шкільне життя за відео, вручення медалей "Випускник початкової школи" та їстівних, фотосесія на згадку. Рідну школу не забудемо ніколи!
31 трав. 2021

Промчала весна,четверта весна, Остання весна в цьому класі…

Сьогодні в учнів 4- А незвичайний день – день прощання з початковою школою. Ось і настав цей день. На вулиці буяє зеленим цвітом весна, сонце пестить нас своїм золотим промінням, а прийдешній день несе нове, незвідане до сьогодні життя. Наші діти подорослішали, зміцніли морально та фізично, закінчили першу ступінь навчання та готові йти далі нелегкою дорогою шкільної науки.Сьогодні вони з любов’ю і вдячністю згадали всіх працівників школи і подякували їм. Особлива подяка вчителям.

Ура! Канікули!

В 1-Б класі пройшов урок "Прощавай, 1 клас!" Шкільний дзвінок сповістив, що закінчилося навчання і розпочалися літні канікули! Щиро вітаю учнів та батьків з подоланням першої сходинки навчання.

Свято

Свято останнього дзвоника.
31 трав. 2021

Привітання від учнів 4 А класу.