11 жовт. 2021

Свято "Козацькі розваги"

До Дня захисників і захисниць України" в 2-Б класі прошли веселі естафети "Козацькі розваги".
11 жовт. 2021

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Краєзнавство в бібліотеці: нові традиції та цінності"

Учні 2-Б класу завтали до шкільної бібліотеки, де отримали можливість не лише ознайомитися з виставкою літератури рідного краю "Степові перлини", а взяти участь у диспуті "Хто ми, звідки родом?"
9 жовт. 2021

Участь в акції

Акція "Монетки дітям"
8 жовт. 2021

Веселі старти

8 жовт. 2021

Акція "Happy Гав для Сірка"

Учні 2-Б класу вчаться піклуватися про братів наших менших. Діти збирали корм та ліки для організації "Щаслива лапа".

Загальношкільний навчальний проект

Чи може бути рослина національним символом України?
7 жовт. 2021

Акція " Happy Гав для Сірка"

Учні 2-А класу допомагали організації "Щаслива лапа" , а саме збирали корм та ліки для тварин у притулку. На класній годині дітлахи розповідали про своїх домашніх улюбленців та показували їх світлини.

Отримали грамоту

Отримали грамоту за участь у конкурсі
6 жовт. 2021

Акція "Happy Гав для Сірка"

Учні 2-В класу допомагали організації "Щаслива лапа" , а саме збирали корм та ліки для пухнастиків.
6 жовт. 2021

Акція "Happy Гав для Сірка".

В рамках акції "Happy Гав для Сірка" учні 1-А класу збирали корм для безпритульних тварин,провели урок доброти,створили колаж "Будка мрії".