20 трав. 2021

Цьогоріч відзначався ювілейний 15-й Всесвітній День вишиванки.

Учні 4-А класу щороку вшановують його не тільки,одягаючи вишиту сорочку,а й поглиблюють свої знання про етнічний одяг українців. Діти розуміють,що вишиванка – своєрідний унікальний код українського народу. Вона яскраво відображає його особливу національну традицію.

День вишиванки

Учні першого класу приєднались до цього свята, присвяченого українській культурі та традиціям. Вишиванка - символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаєм її знову.

День вишиванки!

Учні 2 - В класу, вітають всю Україну зі святом!
19 трав. 2021

Виховні години

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дорога не для забав».
18 трав. 2021

"Найбільший скарб - це гарна бібліотека".

Учні 1-Б класу завітали до шкільної бібліотеки, де їх гостинно зустрічала завідувач бібліотеки. Тетяна Леонідівна ознайомила першокласників з основними заповідями читача, повторила вимоги щодо використання та збереження підручників.
18 трав. 2021

Виставка

16 трав. 2021

16 травня – День любові до дерев.

Цій темі учні 4-А класу присвятили урок природознавства. Діти підготували цікаву інформацію про дерева ,які їм подобаються,дерева-символи України, читали вірші Т.Шевченка, Ліни Костенко. Також підготували малюнки до теми, а Доценко Кирил створив цікаве відео про сакуру.
14 трав. 2021

Виховна година у 3-В класі "Праведники народів світу"

14 травня - День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.
13 трав. 2021

Що для нас щастя?

Сьогодні учні 2-Б класу обговорювали дуже цікаву тему на виховній годині. Ми говорили про щастя. Також провели конкурс малюнків «Що для мене щастя?».
7 трав. 2021

День матері.

Учні 1-Б класу дізнались, що свято матері та його традиції шанують у понад сорока країнах світу, адже воно нагадує нам про головну людину в нашому житті – маму.