Новини
Новини: 2195
30 квіт. 2021
День ЦЗ
28.04.2021 р. у рамках проведення Дня цивільного захисту учасники освітнього процесу ЗОШ І ст. № 37 м. Кропивницького знайомились з правилами поводження у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відпрацьовували порядок евакуації на випадок пожежі.30 квіт. 2021
День ЦЗ
28.04.2021 р., у ЗОШ І ст. № 37 м. Кропивницького проведено планове комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту закладу при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру».30 квіт. 2021
Місячник екологічного виховання "Сад надії"
30 квітня завершено роботу місячника екологічного виховання "Сад надії". У 4 - А класі проведено класну годину "Себе я бачу в дзеркалі природи". Говорили про наш спільний дім - Землю, її проблеми. Під час уявної подорожі до весняного лісу учні закріпили правила поведінки в природі, знання про рослини - первоцвіти, уміло перевтілювалися в образи рослин. Закінчилася подорож виставкою малюнків "Збережемо планету для майбутнього" та дитячими виробами з непридатного матеріалу: Вовкодав Ліза, з сірої картонної коробки, змайструвала веселу скарбничку. Норенко Ксенія презентувала аплікацію з ватних дисків "Будь на позитиві".30 квіт. 2021
Виховна година
Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Безпека людини в небезпечних ситуаціях».29 квіт. 2021
Місячник екологічного виховання.
Учні 4-Б класу взяли активну участь у челенджі "Подаруй друге життя непотрібним речам." Тут і клумба з парасольки, і гаманець з пакетів, і нове вбрання для ляльки зі старої спідниці, і літак з картонних коробок і пластикових пляшок, і копілка.29 квіт. 2021
Участь у КТС.
![](/uploads/org3355/news_1620214691__thumb.jpg)
29 квіт. 2021
Підготовка до свята.
![](/uploads/org3355/news_1619720290__thumb.jpg)
Іти на сторінку: