13 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-А класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.
12 вер. 2021

Цікава екскурсія

Кімната книг
10 вер. 2021

Виставка

Виставка малюнків
9 вер. 2021

Всеукраїнська акція "Монетки дітям"

Учні 2-В класу збирали монетки онкохворим діткам. Вони зрозуміли , що кожні 25 копійок наближають онкохвору дитину до одужання.
9 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-Б класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України.
7 вер. 2021

Інспектори у школі

Безпечна поведінка на дорозі

Тиждень знань Правил Дорожнього руху

Розпочався новий навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Саме зараз треба повсякчас нагадувати малечі про елементарні правила безпеки на дорогах. Учні 2-А класу провели практичне заняття "Ми - учасники дорожнього руху", подивились відео "Уроки безпеки на дорозі", зустрілися з інспектором патрульної поліції.

Наше життя першокласне.

Сьогодні до учнів 1-Б класу завітали представники поліції. Цікаво, доступно повторили правила безпечної поведінки на дорозі.

Наше життя першокласне.

1 вер. 2021