12 жовт. 2021

День українського козацтва

В 2-В класі було проведено спортивні змагання "Козацькі розваги".
12 жовт. 2021

14 жовтня - День українського козацтва.

До Дня українського козацтва завідувач шкільною бібліотекою Тетяна Леонідівна провела в 2-Б класі цікавий захід "Козацькому роду нема переводу".
11 жовт. 2021

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Краєзнавство в бібліотеці: нові традиції та цінності"

Учні 2-В класу завітали до шкільної бібліотеки. Завідувач бібліотекою Тетяна Леонідівна ознайомила дітей з виставквою літератури рідного краю "Степова перлина" та провела з ними диспут "Хто ми, звідки родом?"

Свято "Козацькі розваги"

До Дня захисників і захисниць України" в 2-Б класі прошли веселі естафети "Козацькі розваги".
11 жовт. 2021

Учні 2-Б класу завтали до шкільної бібліотеки, де отримали можливість не лише ознайомитися з виставкою літератури рідного краю "Степові перлини", а взяти участь у диспуті "Хто ми, звідки родом?"
9 жовт. 2021

Участь в акції

Акція "Монетки дітям"
8 жовт. 2021

Веселі старти

Олімпійський тиждень
8 жовт. 2021

Акція "Happy Гав для Сірка"

Учні 2-Б класу вчаться піклуватися про братів наших менших. Діти збирали корм та ліки для організації "Щаслива лапа".
7 жовт. 2021

Загальношкільний навчальний проект

Чи може бути рослина національним символом України?
7 жовт. 2021

Акція " Happy Гав для Сірка"

Учні 2-А класу допомагали організації "Щаслива лапа" , а саме збирали корм та ліки для тварин у притулку. На класній годині дітлахи розповідали про своїх домашніх улюбленців та показували їх світлини.