5 лист. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Добрий і злий сірничок"

З 1 по 5 листопада в школі проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок". Учні 2-Б класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.
5 лист. 2021

Тиждень БЖД

4 лист. 2021

НУШ - цікаво!

LEGO – це найпоширеніша на сьогодні педагогічна система, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище для навчання та розвитку дитини і головне, допомагає комплексно інтегрувати форми роботи з конструктором LEGO в освітній процес .
3 лист. 2021

«Посвята в першокласники»

Сьогодні, у нас особливе свято – ми приймаємо в нашу шкільну сім’ю першокласників.
2 лист. 2021

Акція "Подаруй книзі нове життя"

Учні 2-Б класу взяли участь в акції та подарували бібліотеці цікаві книжки, які будуть читати учні нашої школи.
1 лист. 2021

Тиждень БЖД

Пожежна безпека
13 жовт. 2021

День Українського козацтва

Цікава зустріч.
13 жовт. 2021

Спортивне свято "Козацьки розваги"

12 жовт. 2021

День Українського козацтва

До Дня Українського козацтва в 2-А класі пройшов цікавий захід "День Українського козацтва: історія свята". Учні слухали легенди про козаків та відповідали на питання вікторини.
12 жовт. 2021

14 жовтня День захисників і захисниць України, День українського козацтва.

Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.