10 лист. 2021

Привітання

Пивітання з Днем народження ветерана Другої Світової війни Бодашко Василя Савелійовича.

Свято мови у 1-А класі

9 листопада, за традицією, у всіх класах школи проходять виховні заходи до Дня української писемності. Цього дня до класу завітала завідувач бібліотекою Тетяна Леонідівна. Вона повела дітей у цікаву подорож до країни українських казок, українського фольклору, української писемності.
9 лист. 2021

День української писемності та мови.

Завідувач шкільною бібліотекою Тетяна Леонідівна завітала до 2-Б класу та провела захід "У мові моїй краса та неповторність". Учні поринули в прекрасний світ рідної мови, дізнались про історію створення письма та його роль в житті людини.
9 лист. 2021

Виховний захід «У мові моїй краса і неповторність».

8 лист. 2021

Розмова з відділом зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області

Інспектор відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області
8 лист. 2021

Зустріч

Зустріч з інспекторами відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області

Тиждень БЖД

У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок" учні 1-А класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.
5 лист. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Добрий і злий сірничок"

З 1 по 5 листопада в школі проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок". Учні 2-Б класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.

Тиждень БЖД

4 лист. 2021

НУШ - цікаво!

LEGO – це найпоширеніша на сьогодні педагогічна система, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище для навчання та розвитку дитини і головне, допомагає комплексно інтегрувати форми роботи з конструктором LEGO в освітній процес .