12 лист. 2021

Конкурс читців-декламаторів віршів "Віночок поезії", присвячений до Дня української писемності та мови.

Учениця Софія Ємельянова прийняла участь у конкурсі. Вона декламувала вірш Надії Красоткіної "Мова".
12 лист. 2021

Конкурс читців-декламаторів

Конкурс читців-декламаторів на краще виконання поезії
11 лист. 2021

Конкурс малюнків "Українські народні казки"

Учні 2-Б класу полюбляють казки, а тому прийняли активну участь у конкурсі.
10 лист. 2021

Привітання

Пивітання з Днем народження ветерана Другої Світової війни Бодашко Василя Савелійовича.

Свято мови у 1-А класі

9 листопада, за традицією, у всіх класах школи проходять виховні заходи до Дня української писемності. Цього дня до класу завітала завідувач бібліотекою Тетяна Леонідівна. Вона повела дітей у цікаву подорож до країни українських казок, українського фольклору, української писемності.
9 лист. 2021

День української писемності та мови.

Завідувач шкільною бібліотекою Тетяна Леонідівна завітала до 2-Б класу та провела захід "У мові моїй краса та неповторність". Учні поринули в прекрасний світ рідної мови, дізнались про історію створення письма та його роль в житті людини.
9 лист. 2021

Виховний захід «У мові моїй краса і неповторність».

8 лист. 2021

Розмова з відділом зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області

Інспектор відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області
8 лист. 2021

Зустріч

Зустріч з інспекторами відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області
5 лист. 2021

Тиждень БЖД

У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок" учні 1-А класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.