28 квіт. 2021

День цивільного захисту. 4-Б клас.

Практичні вправи, перегляд фільму та колективне створення книжки - поради "Надзвичайні ситуацїї: твої дії".
28 квіт. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Безпека людини в небезпечних ситуаціях"

В рамках тижня БЖД в 1-Б класі пройшов урок на тему: "Дітям про надзвичайні ситуації"
28 квіт. 2021

День цивільного захисту у 4-А класі.

28 квітня у рамках проведення Дня цивільного захисту учні 4-А класу переглянули відео «Надзвичайні ситуації». Повторили правила поводження у разі винивнення надзвичайних ситуацій, відпрацювали порядок евакуації на випадок пожежі.

Гуманітарний вантаж

Гуманітарний вантаж для привітання воїнів АТО

День цивільного захисту.

Дітки ознайомились з правилами поводження у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
27 квіт. 2021

БЖД

"Безпека людини в небезпечних ситуаціях"
26 квіт. 2021

Чорнобиль - чорний біль Землі.

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин, Як тяжко, як тужно моєму народу болить!(Б.Олійник) 26 квітня . 4-Б клас. Інформаційне повідомлення "Чорнобиль - біль і трагедія землі нашої", перегляд казки про Чорнобиль, скорботна Хвилина мовчання.
26 квіт. 2021

26 квітня - Міжнародний День пам'яті Чорнобильської трагедії.

У 4-А класі було проведено виховну годину"День трагедії Чорнобиля".Завідувач бібліотекою презентувала учням збірку оповідань Євгена Гуцало «Діти чорнобиля», котра вміщує правдиві розповіді про трагічне буття їх однолітків, які пережили чорнобильську катастрофу. Збірка доступна для читачів нашої бібліотеки у друкованому варіанті, а також, учні мають змогу прочитати її зі свого гаджету, відсканувавши QR код, котрий отримали на виховній годині. Педагог-організатор,Анжеліка Вікторівна,надала учням цікаву інформацію про Чорнобильську трагедію.

Чорнобиль

Ми пам'ятаємо...