Промчала весна,четверта весна, Остання весна в цьому класі…

31 трав. 2021
Сьогодні в учнів 4- А незвичайний день – день прощання з початковою школою. Ось і настав цей день. На вулиці буяє зеленим цвітом весна, сонце пестить нас своїм золотим промінням, а прийдешній день несе нове, незвідане до сьогодні життя. Наші діти подорослішали, зміцніли морально та фізично, закінчили першу ступінь навчання та готові йти далі нелегкою дорогою шкільної науки.Сьогодні вони з любов’ю і вдячністю згадали всіх працівників школи і подякували їм. Особлива подяка вчителям.

Ярошенко Наталя Володимирівна,мама Дмитра Ярошенка,розучила з дітьми три танці. На подвір’ї школи дітей з нетерпінням чекали їх батьки. Перед ними діти і виступили. А покинули двір школи через „ВОРОТА ЩАСТЯ”,які імпровізовано створили ,вишитими рушниками батьки,обсипаючи своїх дітей житом:
Сієм сьогодні зерном ваговитим,
В житті, щоб були завжди працьовиті,
Мали лиш шану й повагу людей,
Радо всміхався кожен вам день.

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)