НУШики 1 - А.

1 вер. 2021
День народження класу.

До 1 вересня класу не було.Були випускники дитячого садочка,просто діти,просто вчителька,а 1 вересня стали шкільною родиною:народився 1-А клас.Першого дня відбулося знайомство:діти склали бутафорський торт.У шматочках якого їх чекали сюрпризи від батьків.Кожен розповідав про себе і клав шматочок по колу.Утворився прекрасний кольоровий торт,якого їсти не можна,але який підняв дітям настрій.
Учні подарували святковий торт своїй країні.Привітали її з 30-річчям Незалежності.
2 і 3 вересня-ранкові зустрічі,екскурсія до шкільної бібліотеки,малюнки на конкурс"Моя рідна школа!".
Шкільне життя розпочалося!

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок и в помещении) Возможно, это изображение (5 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (торт) Возможно, это изображение (ребенок, торт и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок, стоит и в помещении) Нет описания фото.