27 лист. 2015

Урок пам'яті

27 листопада у 1 - Б класі було проведено урок пам’яті “З присвятою замордованим голодом…”.
26 лист. 2015

Конкурс віршів "Україна"

У рамках проведення Місячника української писемності та мови у нашій школі відбувся конкурс віршів , в якому прийняли участь учні нашого класу: Петренко Тетяна, Білоус Данило, Куницький Марк.
26 лист. 2015

Свято рідної мови

Учні нашого класу прийняли участь у конкурсі читців віршів про рідну мову.

Веселі старти

Ми - переможці!
25 лист. 2015

Подаруй бібліотеці дитячу книгу!

Учні 1-В класу приймали активну участь у шкільній акції "Подаруй бібліотеці дитячу книгу!"

Веселі старти

Нажаль, ми програли, але не здаємось!
24 лист. 2015

Місячник Української писемності та мови

Під час проведення Місячника Української писемності та мови учні нашого класу прийняли участь у конкурсі віршів про мову та літературному брейн-ринзі "Що це за казка?"
21 лист. 2015

День Гідності та Свободи

В нашій школі було проведено лінійку присвячену Дню Гідності та Свободи, який відзначають з метою увічнення пам'яті про подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя під час Революції гідності (листопад 2013 - лютий 2014 року).
20 лист. 2015

Солов'їна барвінкова українська рідна мова!

Місячнику української писемності та мові було присвячена класна година .
20 лист. 2015

Солов'на барвінкова моя рідна мова!

Місячнику української писемності та мові було присвячена класна година.