Листівки воїнам АТО

Діти 2 - а класу дружно написали листи воїнам.

Листівки воїнам АТО

Діти 2 - а класу дружно написали листи воїнам.
20 квіт. 2016

Діти малі - справи великі!

В цьому році учні брали активну участь у написанні листів та виготовленні поробок воїнам АТО. Але на передодні святаВеликдень та з нагоди другої річниці 17 ОМПБ діти вирішили спробувати також себе як кулінари. З упевненістю можна сказати, що завдяки такому підростаючому поколінню майбутнє нашої країни у надійних руках!
20 квіт. 2016

Найкращі побажання - від маленьких дітей.

Діти виготовили вітальні Великодні листівки для учасників АТО, щоб підняти настрій воякам, дати їм відчути, що тут їм вдячні, про них пам’ятають і розуміють важливість їхньої роботи, і найголовніше – чекають їх додому живими.

16 квіт. 2016

Екскурсія до бібліотеки

Учні вже відвідували Новенську бібліотеку і цього разу вона пройшла не менш цікаво і змістовно.
12 квіт. 2016

Проведення книжкового фестивалю-виставки «Весняний книговир»

Фестиваль - виставка
7 квіт. 2016

Екскурсія до пожежного музею

Екскурсія залами виставки була цікавою та змістовною. Діти уважно слухали розповідь про славетну історію становлення пожежної охорони, із захопленням розглядали експонати часів ХІХ ст. Маленькі гості вперше побачили зразки ємностей для подачі води та пожежну підводу, якими понад сто років тому люди користувалися під час гасіння пожеж.