21 груд. 2015

Новорічна пригода

Цікава новорічна пригода трапилась з героями казок та учнями 4-Б класу.
18 груд. 2015

Привітання з днем Св.Миколая

Святий Миколай-Чудотворець, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки. З днем святого Миколая вітають і малих і великих. Привітання з Святим Миколаєм приносить приносить радість і веселощі для кожного з нас. Можливо комусь він принесе різочку, але це лише зміни на краще. З днем Святого Миколая!
8 груд. 2015

Психолого-педагогічний семінар

На початку грудня для педагогів школи практичним психологом було проведено психолого-педагогічний семінар з теми: «Підвищення психологічного імунітету та продуктивності діяльності педагогів». В рамках семінару, було розглянуто питання знаходження ресурсів і знань для покращення свого життя.
3 груд. 2015

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) в нашій школі було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів четвертих класів з теми: «СНІД – проблема сьогодення».
3 груд. 2015

Конкурс малюнків

В рамках місячника морально-правового виховання було проведено конкурс малюнків "Символи моєї держави".
27 лист. 2015

Урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом..."

З метою вшанування загиблих, які стали жертвами голодомору 1932-1933 р. в Україні, в класі було проведено урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом..", а також інформаційно-роз'яснювальна робота щодо участі учнів у Всеукраїнських скорботних заходах 28 листопада 2015р., зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції "Запали свічку"
27 лист. 2015

"Голодомор - не забудем ніколи!"

Учні 1-В класу переглянули та обговорили фільм "Голодомор - не забудем ніколи!"

Конкурс "Колосок"

24 листопада у нашій школі пройшов Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок», у якому прийняли участь учні 2-4 класів.
27 лист. 2015

Все ми можемо, все ми вміємо!

В нашому 4-Б класі пройшов відкритий урок з фізичної культури.
27 лист. 2015

Урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом"

На цьому уроці діти дізналися про загибель людей на Україні в 1932-1933 роках.