18 бер. 2016

Голуби миру

Здавна голуб вважався символом миру і любові. Також, голуб - це віщун і вісник Бога. Саме тому, Голуб Миру і всі зображені на ньому малюнки, думки і слова, символізують віру в світле майбутнє і прагнення до щастя. А щастя - це мир.
14 бер. 2016

Тиждень дитячої книги

В рамках Тижня бібліотекар школи провела цікаву, пізнавальну годину чпілкування. Діти познайомились з цікавим світом книг, проведено вікторини, конкурси, загадки.
14 бер. 2016

Атестаційна експертиза загальноосвітньої школи І ступенів № 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Атестація школи
9 бер. 2016

Конкурс віршів "Славетний Кобзар"

До дня народження славетного Кобзаря Т.Г.Шевченка у 3-Б класі пройшов конкурс на кращого читця віршів поета.
4 бер. 2016

Свято всіх жінок!

4 березня було організовано і проведено концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Діти порадували своїх вчителів піснями, танцями.
4 бер. 2016

Міжнародний жіночий день

Сьогодні учні вітали жінок нашої школи з 8 березня.
17 лют. 2016

Обласний конкурс малюнків "Охорона праці - очима дітей".

Учні нашої школи приймають участь в обласному конкурсі малюнків.
16 лют. 2016

Охорона праці очима дітей

Учні нашого класу прийняли участь у конкурсі малюнків "Охорона праці очима дітей"
12 лют. 2016

День закоханих

Цього тижня у нашій школі була встановлена поштова скринька Святого Валентина.
10 лют. 2016

Наші перемоги .