9 лют. 2016

Підводне царство

У глибинах синього моря, на самісінькому дні,знаходиться незвичайне Морське царство з його неймовірними мешканцями. У палацах з підводних рифів та каміння від нашого ока ховається сила силенна дивовижних та чудернацьких тваринок. Але людині вкрай важко потрапити до такого царства. Кожен його мешканець оберігає володіння, щоб ніхто не зміг порушити підводну красу.
15 січ. 2016

Увага!

Додаткові канікули!
8 січ. 2016

8 січня - День визволення міста Кіровограда від німецько-фашистських загарбників.

Покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам.
25 груд. 2015

Тиждень новорічних ранків

З 21 по 25 грудня у нашій школі пройшли новорічні ранки.
24 груд. 2015

Новорічний ранок

Новий рік - це пора чудес. Новорічні дива існують. Потрібно тільки вірити в чари і вміти бачити їх, і тоді вони обов'язково розфарбують ваше життя новими фарбами. Пам'ятаєте, в ролі чарівників виступаємо ми самі. Головне - відчути в собі чарівницькі сили.
23 груд. 2015

Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі.

23 грудня проведено новорічний ранок для учнів 1А класу, у програмі було заплановано та проведено виставу «Новорічні пригоди», розваги біля ялинки з Дідом Морозом, Снігуронькою та персонажами казкової вистави.
22 груд. 2015

Новорічний ранок

До учнів 4-А класу завітали герої новорічної казка.
22 груд. 2015

Миколай із подарунками для малят

Напередодні веселих свят до учнів 1-В класу -завітав Святий Миколай із подарунками для хлопчаток та дівчаток.
21 груд. 2015

Новорічний ранок

Новий рік - найпрекрасніше, найчарівніше, найочікуваніше свято, на яке з нетерпінням чекає кожна дитина. От і у нашого класу сьогодні відбувся новорічний ранок. Дітей вітали Дід Мороз і Снігуронька, а також різні казкові герої, виступи яких подарували усім хороший настрій, позитивні емоції, цікаві конкурси, хороводи. Після святкового ранку у всіх присутніх залишилися яскраві враження.
21 груд. 2015

Конкурс малюнків «Зимова казка»