16 жовт. 2015

Друга зустріч

В рамках місячника "Ріка знань", учні відвідали Новенську бібліотеку.
16 жовт. 2015

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

Біля нашої школи вчителі разом з батьками та учнями 16 жовтня організували благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО.

Виставка морських мушлів

Виставка вражала своїм різноманіттям, оригінальністю та неповторністю.

МОРСЬКІ ДИВА

До нас у школу завітала виставка морських чудес. Ми з цікавістю поринали у світ фантастичних фактів про морські та океанічні таємниці.
15 жовт. 2015

Виставка мінералів та мушлів.

Учні були вражені унікальністю, надзвичайною красою та різноманітностю морських експонатів.

Чарівне каміння

У нашій школі відбулася виставка, на якій учні мали змогу послухати цікаву інформацію, розглянути та придбати різноманітні мушлі.
14 жовт. 2015

14 жовтня - Дня захисника України!

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України.
13 жовт. 2015

Виховна година до дня захисника України

В нашому класі було проведено виховну годину до дня захисника України, атакож для наших хлопців були проведені конкурси
9 жовт. 2015

Конкурс малюнків."Моя країна- Україна".

Державні символи України.
9 жовт. 2015

Жовтень-місяць інтелектуального розвитку учнів.

В рамках місячника розумового виховання у класі проведено математичну та літературну вікторини.