7 вер. 2015

1 вересня у нашій школі

1 вересня у нашій школі відбулося свято Першого дзвоника! Свято у нашій школі було пронизане духом патріотизму та відчуттям державності кожного, заради світлого майбутнього незалежної України. Цей перший осінній день знайомий і дорогий кожному поколінню. Ми пам'ятаємо його з дитинства і зберігаємо в своєму серці все життя. І нехай вся шкільна пора буде для вас світлою і радісною, як цей день. Особливо хвилюючим цей день був для першокласників, їх батьків, бабусь та дідусів.
4 вер. 2015

Проект"Природа в українській поезії"

Розпочато роботу над проектом"Природа в українській поезії".
4 вер. 2015

Знайомство з музичною школою мистецтв

Учнів 1-Б класу було запрошено до Новенської музичної школи.
3 вер. 2015

Місячник "Увага! Діти на дорозі"

В нашій школі розпочався місячник "Увага! Діти на дорозі!"
3 вер. 2015

Спогади про літо.

Літній табір відпочинку, відпочинок на морі, а дехто навіть у Єгипті побував... Та незабутні враження справила екскурсія до іподрому , яку організувала для учнів класу мама Ферман Ксенії.
2 вер. 2015

Місячник "Увага!! Діти на дорозі"

В нашій школі пройшов місячник "Увага! Діти на дорозі" з 02.09.по 02.10.2015
2 вер. 2015

місячник "Увага!!Діти на дорозі"

місячник з 02.09.по 02.10 2015р.
2 вер. 2015

Місячник "Увага, Діти на дорозі !"

З 02 .09. по 02.10. проходив місячник
2 вер. 2015

Місячник "Увага! Діти на дорозі"

В нашій школі розпочався місячник "Увага! Діти на дорозі!"
1 вер. 2015

Зі святом, школо!

Учні класу радо ступили на поріг школи. Їх вітали на святковій лінійці вчителі та адміністрація. Чудовий настрій панував навколо цього чудового вересневого дня.