4 черв. 2015

Конкурс на кращий костюм із підручного матеріалу.

Унікальні костюми вийшли у наших дівчат.
4 черв. 2015

Цікаві справи

Ми вчились малювати мильними бульбашками. Уява і фантазія допомагали нам в цьому.
3 черв. 2015

Відкриття зміни.

Наші діти брали участь у святковому концерті. Вони розповідали вірші, танцювали та співали.
2 черв. 2015

Оздоровчий майданчик "Дружба". Загін третіх класів обрал назву загону "Капітошки"

Ми вибрали командира загону Кріпак Юлю.
29 трав. 2015

Останній дзвоник.

УРА!!! Канікули.
29 трав. 2015

Веселий дзвоник покликав на літній відпочинок

На шкільній лінійці нашим відмінникам вручили Похвальні листи, батькам подяки. В класі вчитель всіх привітала з переведенням до 4 класу. Ми пригадали правила безпечного вцідпочинку в лісі, біля водойм, на дитячих майданчиках. І всі разом сказали: "Ура! Канікули! Здрастуй, літечко веселе!"
28 трав. 2015

Презентація проекту "Гроза"

Над вивченням цього природного явища працювали групи "Дослідники", Спостерегачі", "Художники", "Літервтурознавці"

Підсумкова лінійка.

Курган слави.

Кл.година"Вишиванка-гордість українців"

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки.Свято-національної єдності.покликане зберегти споконвічні традиції.Цього дня майже всі учні класу прийшли до школи одягнуті в гарні вишиванки.День вишиванки єднає українців.
21 трав. 2015

21 травня у школі відбулася лінійка учнівського рейтингу"Розумники й розумниці".

Також було повідомлено про переможців Всеукраїнських конкурсів з математики"Кенгуру"та англійської мови"Грінвіч".Новікова Анжеліка отримала"золотий"сертифікат,а Петленко Крістіна-бронзовий.Молодці!.