Новини
Зі всіма найактуальнішими новинами життя закладу можна оперативно ознайомитись за покликанням
https://www.facebook.com/groups/2008512236061829
26.04.2021-30.04.2021 у школі пройшов Тиждень охорони праці до відзначення у 2021 році Дня охорони праці (28.04.21 р.). Виконано всі заплановані заходи, зокрема - ознайомлення працівників ЗЗСО із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ», здійснено перевірки стану охорони праці, пожежної безпеки з оформленням актів встановленого зразка, тощо.
Перший раз у перший клас.
![](/uploads/org3355/news_1632648049__thumb.jpg)
«Ура! У нас канікули! Канікули у нас! На три веселих місяці ми залишаємо клас!»
![](/uploads/org3355/news_1622795507__thumb.jpeg)
Знай наших!
![](/uploads/org3355/news_1623767869__thumb.jpg)
Рідна школо 37, прощавай!
![](/uploads/org3355/news_1623768611__thumb.jpg)
Промчала весна,четверта весна, Остання весна в цьому класі…
Сьогодні в учнів 4- А незвичайний день – день прощання з початковою школою. Ось і настав цей день. На вулиці буяє зеленим цвітом весна, сонце пестить нас своїм золотим промінням, а прийдешній день несе нове, незвідане до сьогодні життя. Наші діти подорослішали, зміцніли морально та фізично, закінчили першу ступінь навчання та готові йти далі нелегкою дорогою шкільної науки.Сьогодні вони з любов’ю і вдячністю згадали всіх працівників школи і подякували їм. Особлива подяка вчителям. Ранковими зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…
/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg