День ЦЗ

28.04.2021 р. у рамках проведення Дня цивільного захисту учасники освітнього процесу ЗОШ І ст. № 37 м. Кропивницького знайомились з правилами поводження у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відпрацьовували порядок евакуації на випадок пожежі.

День ЦЗ

28.04.2021 р., у ЗОШ І ст. № 37 м. Кропивницького проведено планове комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту закладу при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру».
30 квіт. 2021

Місячник екологічного виховання "Сад надії"

30 квітня завершено роботу місячника екологічного виховання "Сад надії". У 4 - А класі проведено класну годину "Себе я бачу в дзеркалі природи". Говорили про наш спільний дім - Землю, її проблеми. Під час уявної подорожі до весняного лісу учні закріпили правила поведінки в природі, знання про рослини - первоцвіти, уміло перевтілювалися в образи рослин. Закінчилася подорож виставкою малюнків "Збережемо планету для майбутнього" та дитячими виробами з непридатного матеріалу: Вовкодав Ліза, з сірої картонної коробки, змайструвала веселу скарбничку. Норенко Ксенія презентувала аплікацію з ватних дисків "Будь на позитиві".

Виховна година

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Безпека людини в небезпечних ситуаціях».

Місячник екологічного виховання.

Учні 4-Б класу взяли активну участь у челенджі "Подаруй друге життя непотрібним речам." Тут і клумба з парасольки, і гаманець з пакетів, і нове вбрання для ляльки зі старої спідниці, і літак з картонних коробок і пластикових пляшок, і копілка.

Великодні свята

Смаколики для воїнів.

Участь у КТС.

Напередодні світлого свята Великодня учні 4-Б класу долучились до благодійної акції та передали вітальні листівки та солодкі подарунки воїнам АТО.

Підготовка до свята.

До свята Світлого Христового Воскресіння готуються заздалегідь. Учні 1-Б класу виготовляли з паперу головні великодні символи – паски, писанки та крашанки.
29 квіт. 2021

Цікава виховна година у 2-Б класі!

Сьогодні в 2-Б клас завітала Анжеліка Вікторівна, наш педагог-організатор. Була проведена цікава бесіда на тему: «Цивільний захист».
28 квіт. 2021

Тиждень БЖД

"Дії в надзвичайних ситуаціях"