Новини
Зі всіма найактуальнішими новинами життя закладу можна оперативно ознайомитись за покликанням
https://www.facebook.com/groups/2008512236061829
26.04.2021-30.04.2021 у школі пройшов Тиждень охорони праці до відзначення у 2021 році Дня охорони праці (28.04.21 р.). Виконано всі заплановані заходи, зокрема - ознайомлення працівників ЗЗСО із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ», здійснено перевірки стану охорони праці, пожежної безпеки з оформленням актів встановленого зразка, тощо.
День Доброти
![](/uploads/org3355/news_1633420386__thumb.jpg)
Бабин Яр...
![](/uploads/org3355/news_1633420494__thumb.jpg)
Олімпійський тиждень
![](/uploads/org3355/news_1634483764_2265_thumb.jpg)
Олімпійський тиждень
Учні 2-Б класу приймали активну участь у змаганнях "Веселі старти".Подорож до будинку книг.
![](/uploads/org3355/news_1633420597__thumb.jpg)
Наше життя першокласне. Олімпійський тиждень.
![](/uploads/org3355/news_1632652955__thumb.jpg)
Класна година у 1-А класі.
Щоб у класі панувала приязна, добра атмосфера, атмосфера співпраці протягом вересня у 1-А класі на уроках та класних годинах формуються гармонійні, дружні стосунки в учнівському колективі. Вправи-тренінги вчать дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватися і товаришувати; сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них. Цієї п’ятниці «павутинка дружби» ще більше об’єднала першокласників.Олімпійський тиждень
Спортивні змаганні "Веселі старти" у 2-В класі. Під час змагань учні показали свою спритність, швидкість та витривалість.Олімпійський тиждень у 1- А класі.
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити Олімпійські тижні. Протягом Олімпійського тижня у класі було проведено:перегляд відеофільму про виникнення, розвиток та символіку олімпійських ігор;вивчено нові фізкультхвилинки. Не обійшлося і без командних спортивних змагань та цікавих естафет.- << Перша
- < Попередня
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Наступна >
- Остання >>
Ранковими зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…
/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg