26.04.2021-30.04.2021 у школі пройшов Тиждень охорони праці до відзначення у 2021 році Дня охорони праці (28.04.21 р.). Виконано всі заплановані заходи, зокрема - ознайомлення працівників ЗЗСО із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ», здійснено перевірки стану охорони праці, пожежної безпеки з оформленням актів встановленого зразка, тощо.

5 лист. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Добрий і злий сірничок"

З 1 по 5 листопада в школі проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок". Учні 2-Б класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.
5 лист. 2021

Тиждень БЖД

4 лист. 2021

НУШ - цікаво!

LEGO – це найпоширеніша на сьогодні педагогічна система, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище для навчання та розвитку дитини і головне, допомагає комплексно інтегрувати форми роботи з конструктором LEGO в освітній процес .
3 лист. 2021

«Посвята в першокласники»

Сьогодні, у нас особливе свято – ми приймаємо в нашу шкільну сім’ю першокласників.
2 лист. 2021

Акція "Подаруй книзі нове життя"

Учні 2-Б класу взяли участь в акції та подарували бібліотеці цікаві книжки, які будуть читати учні нашої школи.
1 лист. 2021

Тиждень БЖД

Пожежна безпека
13 жовт. 2021

День Українського козацтва

Цікава зустріч.
13 жовт. 2021

Спортивне свято "Козацьки розваги"

12 жовт. 2021

День Українського козацтва

До Дня Українського козацтва в 2-А класі пройшов цікавий захід "День Українського козацтва: історія свята". Учні слухали легенди про козаків та відповідали на питання вікторини.
12 жовт. 2021

14 жовтня День захисників і захисниць України, День українського козацтва.

Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg