26.04.2021-30.04.2021 у школі пройшов Тиждень охорони праці до відзначення у 2021 році Дня охорони праці (28.04.21 р.). Виконано всі заплановані заходи, зокрема - ознайомлення працівників ЗЗСО із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ», здійснено перевірки стану охорони праці, пожежної безпеки з оформленням актів встановленого зразка, тощо.

12 лист. 2021

Конкурс читців-декламаторів віршів "Віночок поезії", присвячений до Дня української писемності та мови.

Учениця Софія Ємельянова прийняла участь у конкурсі. Вона декламувала вірш Надії Красоткіної "Мова".
12 лист. 2021

Конкурс читців-декламаторів

Конкурс читців-декламаторів на краще виконання поезії
11 лист. 2021

Конкурс малюнків "Українські народні казки"

Учні 2-Б класу полюбляють казки, а тому прийняли активну участь у конкурсі.
10 лист. 2021

Привітання

Пивітання з Днем народження ветерана Другої Світової війни Бодашко Василя Савелійовича.

Свято мови у 1-А класі

9 листопада, за традицією, у всіх класах школи проходять виховні заходи до Дня української писемності. Цього дня до класу завітала завідувач бібліотекою Тетяна Леонідівна. Вона повела дітей у цікаву подорож до країни українських казок, українського фольклору, української писемності.
9 лист. 2021

День української писемності та мови.

Завідувач шкільною бібліотекою Тетяна Леонідівна завітала до 2-Б класу та провела захід "У мові моїй краса та неповторність". Учні поринули в прекрасний світ рідної мови, дізнались про історію створення письма та його роль в житті людини.
9 лист. 2021

Виховний захід «У мові моїй краса і неповторність».

8 лист. 2021

Розмова з відділом зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області

Інспектор відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області
8 лист. 2021

Зустріч

Зустріч з інспекторами відділу зв’язку з громадськістю УПП в Кіровоградській області
5 лист. 2021

Тиждень БЖД

У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності "Добрий і злий сірничок" учні 1-А класу повторили та закріпили правила пожежної безпеки.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg