22 вер. 2021

Тижнь безпеки життєдіяльності.
16 вер. 2021

Виставка

Запрошуємо читачів шкільної бібліотеки до перегляду виставки.
15 вер. 2021

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: "Вивчаємо, знаємо, виконуємо!"!"

В рамках тижня безпеки життєдіяльності учні 2-В класу зустрилися з інспектором патрульної служби, повторили Правила дорожнього руху, закріпили правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста.
14 вер. 2021

Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вивчаємо, знаємо, виконуємо!"

Розпочався новий навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Саме зараз треба повсякчас нагадувати малечі про елементарні правила безпеки на дорогах. Учні 2-Б класу провели практичне заняття "Ми - пішоходи", подивились відео "Увага! На дорозі - діти!", зустрілися з інспектором патрульної поліції.
13 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-А класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.
12 вер. 2021

Цікава екскурсія