26.04.2021-30.04.2021 у школі пройшов Тиждень охорони праці до відзначення у 2021 році Дня охорони праці (28.04.21 р.). Виконано всі заплановані заходи, зокрема - ознайомлення працівників ЗЗСО із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ», здійснено перевірки стану охорони праці, пожежної безпеки з оформленням актів встановленого зразка, тощо.

13 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-А класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.
12 вер. 2021

Цікава екскурсія

Кімната книг
10 вер. 2021

Виставка

Виставка малюнків
9 вер. 2021

Всеукраїнська акція "Монетки дітям"

Учні 2-В класу збирали монетки онкохворим діткам. Вони зрозуміли , що кожні 25 копійок наближають онкохвору дитину до одужання.
9 вер. 2021

Акція "Монетки дітям"

Учні 2-Б класу прийняли участь в акції "Монетки дітям", яку організував Національний Банк України.
7 вер. 2021

Інспектори у школі

Безпечна поведінка на дорозі

Тиждень знань Правил Дорожнього руху

Розпочався новий навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей. Саме зараз треба повсякчас нагадувати малечі про елементарні правила безпеки на дорогах. Учні 2-А класу провели практичне заняття "Ми - учасники дорожнього руху", подивились відео "Уроки безпеки на дорозі", зустрілися з інспектором патрульної поліції.

Наше життя першокласне.

Сьогодні до учнів 1-Б класу завітали представники поліції. Цікаво, доступно повторили правила безпечної поведінки на дорозі.

Наше життя першокласне.

1 вер. 2021

День знань

Любі учні.

Ранковими  зустрічами розпочався новий навчальний рік у ЗОШ І ст. №37
1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилююче. Цей день незмінно збирає у родинному шкільному колі малечу і дорослих на захоплюючі довгоочікувані зустрічі з друзями, обмін веселими літніми враженнями та спогадами… Але найбільш хвилюючі миті життя переживають, звичайно ж, першокласники та їх рідні! Вітаємо їх щиро: ми їх чекали, дуже раді бачити. Рушаймо разом до Країни знань! Дружними оплесками приймаємо їх до нашої шкільної родини ЗОШ 37!
Найцікавіше – далі: гра – посвята у першокласники, свято-зустріч «Перше вересня – чудово! Перше вересня – це клас!», вікторина «Школярія», флешмоб Дружба єднає нас!»…

/uploads/editor/3355/112198/sitepage_6/files/31_viber_image.jpg