Класна година у 1-А класі.

24 вер. 2021
Щоб у класі панувала приязна, добра атмосфера, атмосфера співпраці протягом вересня у 1-А класі на уроках та класних годинах формуються гармонійні, дружні стосунки в учнівському колективі. Вправи-тренінги вчать дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватися і товаришувати; сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них. Цієї п’ятниці «павутинка дружби» ще більше об’єднала першокласників.

Возможно, это изображение (7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)  Возможно, это изображение (8 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (7 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)  Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)  Возможно, это изображение (7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)