31 жовт. 2019

Книги- безцінний скарб!

Наші учні долучились до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Дякуємо діткам та батькам за участь!
28 жовт. 2019

Урок в 1-А класі, дизайн і технологія

Пластилінові картини, перші спроби.
24 жовт. 2019

Конкурс поробок "Дари осенi"

У виставці прийняли участь діти 4-А класу. Від фантастичних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. І все виготовлене із цікавістю, любов’ю та неабиякою фантазією. Виставка порадувала всiх!
14 жовт. 2019

До Дня захисника України та Дня козацтва.

Година спілкування від бібліотекаря школи Тетяни Леонідівни. Цікаво, змістовно, креативно! А також щирі привітання для хлопчиків класу, як майбутніх захисників.
11 жовт. 2019

14 жовтня - День українського козацтва!

Учням 4-В класу була проведена виховна година «14 жовтня - День українського козацтва». Діти відвідали шкільну бібліотеку, де послухали історію цього свята, цікаві факти про козаків. Також переглянули пізнавальне відео та мультфільм.

Виготовлення листовок

10 жовтня учні 1-А класу виготовили листівки до Дня Захисника України.

Ескурсія до шкільної бібліотеки

10 жовтня бібліотекарем школи Іщенко Т.Л. для учнів 1-А класу було проведено інформаційну хвилинку "Історія українського козацтва"

День Захисника України

До Дня Захисника України у нашому класі було проведено усний журнал "Славні українські козаки".
10 жовт. 2019

Познайомились з історією козацтва, історією свята Дня захисника, переглянули відео.
10 жовт. 2019

День Захисників України та українського козацтва.

Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок!