20 січ. 2020

Ми - маленькі майстри

Поробки до виставки "Ми - маленькі майстри".
17 січ. 2020

Майстер-клас з надання невідкладної медичної допомоги

Учні четвертих класів вчилися надавати невідкладну медичну допомогу людям у критичних ситуаціях.Ми вдячні волонтерам за такий чудовий , пізнавальний і корисний майстер-клас.
17 січ. 2020

Тренінг "Надання першої домедичної допомоги"

Учні 4-Б класу дізнались, як діяти, коли з тобою або з іншою людиною трапляється біда під час зустрічі з інструктором з надання першої домедичної допомоги. Діти отримали корисну інформацію.

Перша домедична допомога

Зустріч
17 січ. 2020

Тренінг «Перша медична допомога»

Виховна година була дуже цікавою. Наші учні відвідали тренінг, на якому розповідали про надання першої медичної допомоги. Деяким учням 4-В класу пощастило, адже їх обрали для демонстрацї корисних методів.
16 січ. 2020

Новорічна шоу-програма «Як стати зіркою»

23 грудня учні нашої школи відвідали Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. Ми побачили новорічну шоу-програму з ростовими ляльками «Як стати зіркою».
10 січ. 2020

Вітаємо із перемогою!

Вітаємо Варакуту Дмитра із зайнятим ІІ місцем на Всеукраїнському турнірі з боксу у м.Олександрія
10 січ. 2020

1 - В клас

Новорічний подарунок від батьків для учнів 1- В класу.
27 груд. 2019

Наші новорічні пригоди.

Напередодні Нового року учні 3-Б класу переглянули новорічну виставу у ляльковому театрі, взяли участь у розважальніій програмі, отримали новорічні подарунки та колективно створили книжку- саморобку про свої новорічні пригоди.
27 груд. 2019

Новорічні розваги

Для учнів 2-Б класу батьки підготували свято біля новорічної ялинки. Діти водили хороводи, грали в ігри, приймали участь у конкурсах.