6 лист. 2019

До Дня української писемності та мови

6 лист. 2019

До Дня української писемності та мови.

Конкурс на кращого читця віршів "Віночок української поезії"

Наша талановита учениця 4-В класу зайняла І місце в шкільному конкурсі віршів. Аліна Мацуй дуже виразно та душевно презентувала вірш «Я- українка»!
6 лист. 2019

Конкурс віршів "Поетичний рушник"

Біла Діана, учениця 4-Б класу прийняла участь у конкурсі віршів. Вона декламувала вірш "Рідна мова".
4 лист. 2019

Наші поробки.

Уявна подорож на машині часу в епоху динозаврів в 1 - В класі.
31 жовт. 2019

Готуємо незвичні поробки на свято Хеллоуін

Ось такі монстрики вийшли в учнів 1-А класу.
31 жовт. 2019

Участь у КТС. Конкурс поробок з природних матеріалів."Дари осені"

Щедра осінь дарує нам свої плоди. Красу, тепло і барви осені учні класу зберегли у своїх чудових поробках.
31 жовт. 2019

Учні 2-Б класц відвідали шкільну бібліотеку, де побували "У казки на гостинах"

Також долучились до акції "Подаруй бібліотеці книгу"
31 жовт. 2019

Конкурс поробок "Дари осені"

Впевнено господарює у природі осінь. Природа змінює свої кольори, землю вкриває пожовкле листя. Але осінь приносить людям і свої дари: урожай овочів і фруктів, красиві квіти, приємний настрій, бажання фантазувати. Створені з природного матеріалу казкові герої, дивовижні квіти, незвичайні істоти ожили в дитячих роботах .
31 жовт. 2019

Конкурс поробок з природніх матеріалів «Дари осені»

У виставці прийняли участь діти з батьками 4-В класу. Від численних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. І все виготовлене із цікавістю, любов’ю та неабиякою фантазією. Виставка перетворилася на галерею творчості!