27 груд. 2019

Новорічні розваги

Для учнів 4-Б класу батьки підготували свято біля новорічної ялинки. Діти водили хороводи, грали в ігри, приймали участь у конкурсах. Дід Мороз привітав учнів з Новим роком та подарував подарунки.

Цікава екскурсія

Новорічний ранок

Сьогодні учні 1-А класу відвідали Кіровоградський академічний обласний театр ляльок. Діти переглянули новорічну шоу-програму з ростовими ляльками «Як стати зіркою». Всі отримали величезне задоволення від перегляду вистави!

Новорічна вистава в Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок.

Учні 2-Б класу з захопленням спостерігали за феєрічними подіями у новорічній шоу-програмі "Як стати зіркою". Після вистави біля ялинки відбулися веселі ігри та розваги з Дідом Морозом.

Новорічна вистава в Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок.

Учні 4-Б класу з захопленням спостерігали за феєрічними подіями у новорічній шоу-програмі "Як стати зіркою". Після вистави біля ялинки відбулися веселі ігри та розваги з Дідом Морозом.
20 груд. 2019

Вчимося бути бережливими! Навчальний проект "Облаштовуємо нашу планету"

Учні 3-Б класу на підсумковому уроці з природознавства організували фотовиставку "Значення енергії для життя на землі." Цікава інформація з різних джерел, чудові фото та малюнки в різних техніках!
20 груд. 2019

Інсценізація казки "Кривенька качечка"

Учні 4-Б класу підготували інсценізацію української народної казки "Кривенька качечка". Казка розуму навчає, про добро розповідає, мудрі всім дає поради. Нашим маленьким артистам вдалося передати почуття, переживання та характер героїв цієї казки.

Інсценізація казки "Рукавичка"

Культурні цінності, які для нас залишив український народ, актуальні й донині. Дитяча казка не тільки дозволяє дитині надовго зберегти віру у дива, але й допоможе засвоїти мудрість, що вкладає у неї цілий народ, або навіть і увесь світ.
19 груд. 2019

День Сятого Миколая в нашому класі.

Для учнів 4-Б класу Святий Миколай підготував подарунки. Щоб їх знайти та отримати, треба було виконати завдання. Діти проходили від станції до станції, виконуючи різні завдання, поки не дійшли до станції, де були подарунки. Всі з великим задоволенням скуштували смаколики.
17 груд. 2019

Цікава подорож

17 грудня учні 1-А класу відвідали галерею "Єлисаветград". Під час екскурсії діти мали змогу зробити загальне фото, пограти в ігри, переглянути картини, а також подивитись унікальну виставку мікромініатюр. Нас просто зачарували мініатюри на волосині, у вушці голки, побачили підковану блоху, на рисовій зернині портрети, зоопарк на сірнику і багато інших робіт, які вражають розмірами. Дякуємо батькам за організацію та працівникам галереї за теплий прийом і незабутня враження. Миколі Цуканову окрема подяка за подарунок, тепер в нашому класі є власна виставка картин.