19 лист. 2014

Конкурс читців "Слово до слова- зложиться мова"

Учні з заховленням виступали один перед одним з віршами вібраними за власним бажанням у рамках Місячника української мови та писемності"
15 лист. 2014

Учнівське самоврядування-в дії!

Майстер-клас"Лялька-мотанка"
15 лист. 2014

Майстер-клас "Виготолення ляльки-мотанки"

Учні 4-В класу провели майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки для учнів 2-А класу. Діти переглянули фільм про життя іграшки, розповіли про ляльку-мотанку.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

«Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно!»
14 лист. 2014

17-21 листопада проведено тиждень знань безпеки життєдіяльності «Вогнище –це романтично, проте дуже небезпечно!»

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».
14 лист. 2014

Тиждень безпеки життєдільності "Вогонь - це романтично, проте дуже небезпечно!"

З 10-14 листопада в школі проходив Тиждень пожежної безпеки "Вогонь - це романтично, проте дуже небезпечно!"
12 лист. 2014

Конкурс малюнків "Будь обережним з вогнем"

Учні малювали як поводити себе з вогнем.
10 лист. 2014

Ми Вас пам'ятаємо!

10 листопада 2014 року святкував свій День народження ветеран Великої Вітчизняної війни Бодашко В. С. Учні привітали його, не тільки гарними словами, а й подарували малюнки та листівки, зроблені власноруч. Василь Савельович гостинно зустрів дітей і був їм дуже вдячний.
10 лист. 2014

Привітання ветерана з Днем народження!

10 листопада 2014 року учні 4х класів відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Бодашко В. С.
4 лист. 2014

Ми з вами асі живемо в Україні. Мова чудова й пісні в ній чарівні.

В нашій школі проходить місячник рідної мови.