Т.Г. Шевченко

Участь у конкурсі.
28 лист. 2014

"І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути незлим тихим словом

Учні нашого класу взяли участь в загальношкільному проекті

День памяті жертв голодомору

Голодомор 1932—1933 років — масовий штучний голод у 1932—1933 роках, що призвів до багатомільйоних людських втрат в сільській місцевості на території Української СРР (землі сучасної України за винятком семи західних областей, Криму і Південної Бессарабії, які тоді не входили до УСРР) та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці.

Презентація загальношкільного проекту

28 листопада учнями 1-4 класів було проведено презентацію загальношкільного проекту "Т.Г.Шевченко - син українського народу"
24 лист. 2014

Незвічні гості

Школу відвідали діошкільнята. Майбутні першокласники прийшли познайомитись з вчителями, школою. Бібліотекар школи провела екскурсію та цікаву бесіду-гру.

Робота над проектом

Загальношкільний проект"Т.Г.Шевченко-син українського народу".Учні "-А та 2-Б класів разом працювалинад сторінкою"Дитячі роки поета".
23 лист. 2014

Загальношкільний проект "Т.Г.Шевченко -син українського народу"

"Т.Г.Шевченко -син українського народу"
23 лист. 2014

Підготовка до реалізації проекту "Т.Г.Шевченко -син українського народу"

Протягом листопада учні працюють над реалізацією загальношкільного проекту . Учні 4-х класів отримали завдання: Сторінками творчості Т.Г. Шевченка: - Шевченко поет. - Пам'ять про Шевченка (заочна екскурсія – пам’ятники) - Вивчення творів.
21 лист. 2014

До 81 роковин голодомору

22 листопада-є Днем пам*яті жертв голодоморів.У цей день Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932-1933 років.
21 лист. 2014

21 листопада Дня Гідності та Свободи, 22 січня – Дня Соборності України.

"Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені як Президенту України залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині й навіки будуть відзначати 21 листопада".