Новорічний ранок

Сьогодні і до нашого класу завітало свято.

Новорічне свято.

Зустріч з героями казки.

Новорічний ранок

Незабутня новорічна казка 24 грудня для учнів 1- Б класу відбувся новорічний ранок. Новорічну казку подарували учні четвертих класів та вчителі школи, гарна акторська гра не залишила байдужим нікого. Всім було весело, адже кожен учень школи отримав від Діда Мороза подарунки.

Новорічна казка

24 грудня до учнів нашого класу завітала Новорічна казка.
23 груд. 2014

Новорічне свято

23 грудня відбулося новорічне свято
23 груд. 2014

Новорічний ранок у 3а класі

На цьому тижні відбувся Новорічний ранок. Нарешті діти змогли заглибитись у світ казки. Казкові герої та Дід Мороз подарували незабутні враження юним глядачам

Новорічний ранок

Новий рік,новий рік вже ступає на поріг. Бути танцям круг ялинки,бути пісні,бути грі

Незабутня новорічна казка

22 грудня для учнів 4-го класу відбувся новорічний ранок. Новорічну казку подарували учні четвертих класів та вчителі школи, гарна акторська гра не залишила байдужим нікого. Всім було весело, адже кожен учень школи отримав від Діда Мороза подарунки.

Новорічний ранок

Хай буде Новий Рік Схожий на диво, Щоб кожен день жилося радісно й щасливо! Щоб здійснилися задуми і мрії, І щастям повнились надії!
20 груд. 2014

Відповідальна справа

Учні розуміють, що нелегко тим , хто зараз захищає нас від ворога та з любов*ю роблять все можливе, аби піднести вольовий дух солдатів. Саме тому, учні та вчителі з великим задоволенням, протягом 3 днів, спели сітку для воїнів АТО.