Місячник морально-правового виховання

У вивчення царства законів і прав другокласники поринули з головою.Вони прийняли активну участь у конкурсі малюнків"Державна символіка",конкурсній програмі"Я знаю свої права і обов*язки",годині спілкування"Пустощі і кримінальна відповідальність".

Новорічні вітання героям

Новорічні вітання героям Учні нашаго класу малювали янголів, яких відправили з волонтерами в зону АТО

Новорічні вітання героям

Учні малюють, пишуть листи воїнам, які періодично відправляються волонтерами в зону АТО.

Зима чарівнця

Яка прекрасна зима: сніг, лід, діти на санчатах, дерева, припалі снігом, ялинка, прикрашена гірляндою та різними іграшками. Сніг переливається, блищить, аж світиться. Ніч довга, день короткий, холодний, морозний, але такий прекрасний. Діти обожнюють зиму та зимові свята!
10 груд. 2014

Загальношкільний проект "Україна - моя Батьківщина" Презентація проекту "У царстві законів і прав. Ти знаєш, що ти - Людина"

Учні нашого класу ознайомилися з міжнародними документами та Законами України з прав людини.

Цікавий світ вишивки.

Вишивка – складне багатогранне явище художньої культури українського народу. Сучасна вишивка розглядається як активно діючий вид мистецтва, що поєднує в собі минуле з сучасністю. На ниві його розквіту працюють народні майстри, художники-професіонали і самодіяльні умільці. Вишивкою займають в кожній хаті всіх сіл західних областей України, зазнала вона поширення і в міському середовищі. Саме тому ми запросили майстриную, яка ознайомила з витами, техікою та стилями вишивання.
28 лист. 2014

Проект"Т.Г.шевченко -син українського народу"

участь учнів 2-В класу

Т.Г. Шевченко Конкурс віршів та малюнків

Т.Г. Шевченко Конкурс віршів та малюнків Т.Г. Шевченко. Конкурс віршів та малюнків. Учні 1-б класу прийняли активну участь у конкурсі. Підготували гарні малюнки наші учні: Крицька Софія, Гнатюк Лера, Скрипка Аня, Лактін Саша, Золотухін Денис, Ковальчук Денис. Підготували та виразно прочитали вірші на крнкурсі Тікула максим і Лактін Саша.

Т.Г. Шевченко Конкурс віршів та малюнків