16 вер. 2020

«Ми майбутні олімпійці!»
16 вер. 2020

Участь у КТС.

Квітковий вернісаж від учнів 4-Б класу зачаровує красою і яскравістю кольорів, різноманітністю та неперевершеною фантазією.
15 вер. 2020

Фотоконкурс

фотоконкурс

Урок образотворчого мистецтва.

Учні 1-А створили свої чудові роботи на уроці обраотворчого мистецтва.

Квітковий вернісаж

Як гарно квіти восени цвітуть! Мов зблиснув промінь сонця у тумані! Вони краплини радості несуть, Радіють світлу – бо воно останнє… Учні 1-Б класу створили чудові композиції з осінніх квітів.
14 вер. 2020

Ми - активні учасники конкурсів різних рівнів.

Учні 4-Б класу взяли активну участь у Міжнародному інтерактивному конкурсі "Колосок"та отримали подяку класу, сертифікати призерів та подарунки.
14 вер. 2020

Вікторина "Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай" у 3-В класі.

"Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай" проведено у 3-В класі вчителем Квашею О. О.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

БЖД
13 вер. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему«Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає !»

У 4-А класі пройшла підсумкова вікторина-гра "На дорозі я не розгублюся! ".
11 вер. 2020

Тиждень знань Правил дорожнього руху в 4-Бкласі.

Зустріч з працівниками ДПС, інтерв'ю "Як я знаю і виконую правила дорожнього руху". Конкурсна програма "Щоб уникнути біди, уважним пішоходом будь завжди".