21 трав. 2020

До Дня вишиванки учні 3- Б класу одягнули вишиванки - наш оберіг. нашу святиню.

Коли вдягаю вишиванку, немов в любові признаюся своїй країні ніжно й палко... З Днем вишиванки!

День цивільного захисту

Сьогодні в 3-А класі проведено інформаційну бесіду до Дня цивільного захисту. Учні пригадали дії в надзвичайних ситуаціях, виконали тест.

Всесвітній День вишиванки

Сьогодні у 3-А класі проведено інформаційну хвилинку, присвячену Дню вишиванки. Діти згадали символіку української національної вишиванки, читали вірші.

Тиждень безпеки життєдіяльності

До Дня цивільного захисту в 1-А класі пройшла бесіда " Що таке надзвичайні ситуації. Дії учнів у надзвичайних ситуаціях"
21 трав. 2020

До тижня безпеки життєдіяльності учням 4-В класу була проведена виховна година в Zoom.

Тема "Щоб не трапилось біди. Правила безпечної поведінки вдома." Дітки приймали активну учать в обговоренні цієї теми. Всі пообіцяли дотримуватись правил безпечної поведінки.
21 трав. 2020

"Вишиванка - душа українського народу"

З учнями 1-А класу провели бесіду "Вишиванка - душа українського народу" Діти одягнули вишиванки та поспілкувались про національний український одяг.
21 трав. 2020

У третій четвер травня всі українці на знак єдності вдягаються у вишиванки.

Наш 4-В підтримав цю традицію. На уроці літературного читання були висвітлені цікаві факти про вишиванки.

День цивільного захисту

Дії в умовах надзвичайних ситуаціях

Дії в надзвичайних ситуаціях
20 трав. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності "Рушаєш у дорогу чи далекий путь про правила дорожні не забудь!

Учні 4-Б класу повторили правила дорожнього руху. Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.