7 вер. 2020

Зустріч з інспекторами

4 вер. 2020

1 Вересня

Мій дорогий другий клас! Цей день – велике свято не тільки для Вас, але й для мене також! Ваші щирі посмішки, очі з іскорками цікавості дають мені велику надію, що наш з вами шлях буде повним добрих пригод та досягнень! Зі святом Вас!
3 вер. 2020

Конкурс малюнків "Моя школа"

Наче вулик, наша школа. Вся вона гуде, як рій. І здається, що довкола Розквітають квіти мрій.

Першовересень кличе до школи

Знову в школу нас покликав дзвінок в цей вересневий світлий день, зібрав класну родину 4-Б класу у рідному колі.Розпочався новий навчальний рік: непередбачуваний, з новими правилами шкільного життя в умовах карантину.
2 вер. 2020

Урок-екскурсія для учнів 1-го класу.

екскурсія

З Днем знань!

Мої любі третьокласники !
2 вер. 2020

Початок нового навчального року.

Привітання з Днем знань 3-В класу від класного керівника Кваші О. О. .

Свято Першого дзвоника

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня. Бажаємо, аби День знань був цікавим та надихаючим!

1 вересня

"Знову разом!" Чарівниця-осінь повернулася, і дзвоник знову скликав галасливу дітвору за парти. Перший дзвоник –незабутнє та чарівне свято, на яке діти чекають із нетерпінням. Життя в класі завирувало: зустрілися друзі, однокласники, усі діляться враженнями, спогадами. Це день - нових надій, несподіванок та приємних сюрпризів. Дорогий мій 2-А клас, маю велику надію, що наш з вами шлях буде повним приємних спогадів, добрих справ, великих досягнень, вдалих уроків та упевнених кроків. Успіхів у новому навчальному році!

1 вересня - День Знань.

В очах малих дітей цікавість і тривога. Повсюди море сонечка й тепла. Найкраща в світі чарівна дорога Сьогодні вас до школи привела. Ідіть сміливо! Це дорога в казку. Я вас туди за руку поведу. І подарую вам любов, тепло і ласку, На всі питання відповідь знайду, Навчу всього, що для життя потрібно, Відкрию дивовижний світ для вас. Учитись дітям просто необхідно. Прошу ласкаво в школу, в перший клас!