Азбука безпеки на дорозі

У рамках тижня знань безпеки життєдіяльності учні 2-Б класу переглянули та обговорили мультфільм "Абетка безпеки на дорозі", прийняли участь у вікторині "Уважний пішохід". Також було проведено годину спілкування "Азбука дорожнього руху"
16 вер. 2016

Тиждень знань б\ж дорожнього руху "Азбука безпеки"

З 12 по 16 вересня в школі пройшов Тиждень знань дорожнього руху, у рамках якого в усіх класах було проведено виховні години та бесіди.

Талановиті рученята!

Сьогодні у школі відбулася виставка поробок до Дня міста. Учні класу активно прийняли участь у виставці та проявили фантазію, а також довели, що учні 2-А класу мають таланти.

Дім,в якому ми живемо

До дня міста готувалися всі учні класу.До виставки поробок були залучені найкращі умільці.

Тижденьзнань безпеки життєдіяльності

"Азбука безпеки на дорозі"
15 вер. 2016

"На дорозі обережним будь!"

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні нашого класу створили тематичні малюнки, які вчать нас правильної поведінки на дорозі.
14 вер. 2016

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"

Нарешті дочекалися результатів конкурсу “КОЛОСОК-весняний-2016″
12 вер. 2016

Азбука безпеки на дорозі

Правила дорожні знаю, їх виконую завжди. Знаки на ходу читаю, Щоб не трапилось біди.
10 вер. 2016

Конкурс малюнків

Вчимося бути бережливими
10 вер. 2016

22 вересня на стадіоні відбулося спортивне свято. У святі взяли участь всі класи школи.

Всього було проведено шість змагань у вигляді естафет, метали в ціль, змагались у бігу, веденні м'яча, стрибках. Учасники свята отримали море позитивних емоцій та заряд бадьорості.