24 вер. 2016

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ - МОЯ УКРАЇНА!

В рамках проведення МІСЯЧНИКА ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ учні 2-В класу переглянули виставу "Мій рідний край - моя Україна!"
24 вер. 2016

У заповіднику-музеї І.К. Тобілевича «Хутір Надія» тривають «Вересневі самоцвіти». І учні 2-А класу мали змогу долучитися до свята театрального мистецтва.

Також учням було запропоновано екскурсію по заповіднику-музею І.К. Тобілевича «Хутір Надія», під час якої учні побачили чимало цікавих місць: альтанки, чоловічу та жіночу купальні, стелу, присвячену Надії Карлівні Тарковській, пам'ятник І. Карпеко-Карому, дитячу виставу і багато іншого.
23 вер. 2016

Нагородження Колосок

В 2015-2016 н.р. учні прийняли участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі "КОЛОСОК”. І ось нарешти ми отримали результати.
22 вер. 2016

В гостях у казки

Сьогодні учні нашого класу відвідали ляльковий театр, де переглянули виставу "Гензель і Гретель", яка їм дуже сподобалася. Всі отримали безліч позитивних емоцій і зарядилися гарним настроєм.
22 вер. 2016

В рамках Вересневі самоцвіти, запорізький ляльковий театр представив дітям свою виставу.

22 вересня видався для дітей напрочуд цікавими. Ми відвідали ляльковий театр, де подивилися цікаву дитячу виставу “Гензель і Гретель”. Вистава Запорізького лялькового театру вдалася і всі зарядилися гарним настроєм і з користю провели час.
18 вер. 2016

Конкурс малюнків

"Збережемо світло, тепло і воду"
17 вер. 2016

День міста

Учні та вчителі нашої школи приймали активну участь у вистаці живих та штучних квіткових композицій "Місто моєї мрії", приуроченої до святкування Дня міста.
17 вер. 2016

О, рідне місто, я завжди з тобою

Виставка поробок "Умілі рученята"
16 вер. 2016

День міста.

Кращі роботи на конкурс
16 вер. 2016

День міста

Умілі рученята першокласників готували до Дня міста виставку поробок.